شایعه: تاریخ انتشار بازی Marvel's Wolverine فاش شد

شایعه: تاریخ انتشار بازی Marvel's Wolverine فاش شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
6 ماه و 8 روز پیش

با انتشار بازی Marvel’s Spider-Man 2 همه نگاه‌ها به عنوان بعدی استودیو Insomniac، یعنی بازی Marvel’s Wolverine معطوف خواهد شد. اگرچه در حال حاضر جزئیات رسمی در مورد این بازی اندک است، اما ممکن است  به لطف یک افشای جدید، اطلاعات جدیدی از این بازی مورد انتظار، پخش شده باشد. 

طبق گفته دنیل ریچتمن (Daniel Richtman)، افشاگر برجسته، بازی Marvel’s Wolverine قرار است در سال ۲۰۲۵ عرضه شود. اگرچه گزارش‌های قبلی توسط جف گراب (Jeff Grubb)، روزنامه نگار برجسته، ادعا داشت که این بازی قرار است در پاییز سال ۲۰۲۴ عرضه شود، اما در همان زمان این هم گفته شد که امکان به تعویق افتادن انتشار این بازی وجود دارد. اگر این افشای جدید درست باشد، به نظر می‌رسد که تعویق شکل گرفته است.


ریچتمن ادعا کرده است که بازی Marvel’s Wolverine بازیکنان را در شهر خیالی Madripoor واقع در جنوب شرقی آسیا در جهان مارول می‌برد. مکانی که به عنوان پایگاهی برای دزدان دریایی و جنایتکاران، توصیف می‌شود. اینکه آیا کل بازی در Madripoor جریان دارد یا اینکه بازیکنان به عنوان بخشی از مکان‌های موجود در این بازی، از آن بازدید می‌کنند، چیزی است که باید در آینده مشخص شود. گراب در گزارشی مه در اوایل سال جاری به بیرون درز کرده بود، ادعا کرده بود که این بازی در جهانی نیمه باز جریان دارد.


در همین حال، ریچتمن همچنین ادعا کرده است که بازی Marvel’s Wolverine، به نسبت دیگر عنوان استودیو Insomniac، از لحنی تیره‌تر و خشن‌تر بهره می‌برد. چیزی که در سال ۲۰۲۱ و مدت کوتاهی پس از معرفی این بازی، توسط کارگردان بازی، برایان هورتون (Bryan Horton)، تایید شد. 


البته اگر بازی Marvel’s Wolverine واقعا در سال ۲۰۲۴ عرضه نشود، باید جالب باشد که ببینیم استودیو Insomniac برای این سال چه برنامه‌هایی در نظر دارد. آیا بازیکنان شاهد انتشار بسته گسترشی‌ای برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 خواهند بود یا با یک اسپین آف از شخصیت Venom مواجه خواهند شد ؟ یا اینکه استودیو پس از موفقیت‌های بدست آورده، استراحتی به خود می‌دهد و پس از آن درگیر توسعه بازی Marvel’s Wolverine می‌شود ؟ امیدواریم در آینده پاسخی برای همه این سوالات بدست آوریم. پس برای به روز رسانی‌های بیشتر، با ما همراه باشید.

 

برچسب ها: Marvel's Wolverine, Marvel's Spider-Man 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.