تنها از ۱۰ درصد دیالوگ‌های ونوم در بازی Marvel's Spider Man 2 استفاده شده است

تنها از ۱۰ درصد دیالوگ‌های ونوم در بازی Marvel's Spider Man 2 استفاده شده است

آرین صفری آرین صفری
5 ماه و 23 روز پیش

تونی تاد (Tony Todd)، صداپیشه ونوم (Venom) در بازی Marvel's Spider-Man 2، تایید کرده است که تنها 10 درصد از دیالوگ‌های ضبط شده او برای این شخصیت در نسخه نهایی بازی به‌نمایش در آمده است. ونوم یکی از نمادین‌ترین شخصیت‌های شرور در دنیای ابرقهرمانی به‌شمار می‌رود و حضور او در بازی Marvel's Spider-Man 2 یکی از مورد انتظارترین قسمت‌های این بازی بود. با این حال، به نظر می‌رسد استودیو Insomniac، برنامه‌های بیشتری برای این شخصیت داشته باشد.

 

عناوین بازی Marvel's Spider-Man استودیو Insomniac، موفقیت بزرگی برای مارول بوده‌اند. با وجود محبوبیت همیشگی شخصیت مرد عنکبوتی، او اغلب برای تحسین منتقدان در فضای بازی‌های ویدیویی تلاش‌های ناموفقی داشت، اما پتانسیل او هرگز زیر سوال نرفته بود. نقد و بررسی‌های مربوط به بازی Marvel's Spider-Man 2 در کل مثبت بود. با اینکه به نظر می‌رسد استودیو Insomniac اکنون روی بازی Wolverine تمرکز خواهد کرد، شکی نیست که محتوای بعدی مربوط به مرد عنکبوتی شخصیت ونوم را بیشتر گسترش دهند.

 

این خبر توسط ایوان فیلارکا (Evan Filarca) در شبکه اجتماعی X منتشر شد. ایوان در پنلی با حضور تونی تاد، در رویداد FAN EXPO در شهر سن فرانسیسکو حضور داشت؛ جایی که تاد تأیید کرد که استودیو Insomniac تنها از 10 درصد دیالوگ‌های ضبط شده برای ونوم استفاده کرده است. همچنین به‌نظر می‌رسد بخش‌هایی از دیالوگ‌های او مربوط به زمانی بوده است شخصیت مایلز نیز گرفتار سیمبیوت می‌شود، اما این بخش کاملا از بازی حذف شده است. متاسفانه، نمی‌توان خیلی راحت گفت که این دیالوگ‌ها دقیقا در چه زمان و مکانی در بازی رخ می‌دادند. بسیاری از آن‌ها ممکن است دیالوگ‌های معمولی‌ای باشند که هنگام بازی کردن به‌عنوان ونوم پخش می‌شدند. با این حال، مشخص است که ونوم نقش بزرگ‌تری در بازی Spider-Man 2 داشته است و به‌احتمال زیاد به‌خاطر تعداد زیاد شخصیت‌های شرور این بازی، بخش‌های زیادی از او حذف شده‌اند.

 

خبر دیالوگ‌های استفاده نشده ونوم در بازی Spider Man 2 قطعا گمانه زنی هایی را در مورد آینده این شخصیت به‌همراه خواهد داشت. یکی از تئوری‌های داغی که اکنون سرِ زبان‌ها می‌چرخد، ساخت یک نیمه دنباله از بازی Spider Man 2 است که محور اصلی آن ونوم است. دقیقا به‌همان شیوه که شخصیت مایلز مورالس بازی Spider Man: Miles Morales را دریافت کرد. با این حال، در حال حاضر هیچ چیز تایید نشده است، و داستان کنونی شخصیت ونوم در بازی Marvel's Spider-Man 2 تنها چیزی است که از این شخصیت داریم.

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, Spider-Man 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.