شخصیت‌های شروری که باید در دنباله بازی Marvel's Spider-Man 2 حاضر باشند

شخصیت‌های شروری که باید در دنباله بازی Marvel's Spider-Man 2 حاضر باشند

آرین صفری آرین صفری
7 ماه و 20 روز پیش

بازی Marvel's Spider-Man 2 که توسط استودیو Insomniac توسعه داده شد، جدیدترین عنوان از سری بازی‌های مرد عنکبوتی است که با ارائه طیف گسترده‌ای از دشمنان قدرتمند برای مبارزه با پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالس (Miles Morales)، توانسته به یک اثر هنری تمام عیار تبدیل شود. در بین این دشمنان شخصیت‌های شناخته شده و همچنین شخصیت‌های کمتر دیده شده وجود دارند که جلوه تازه‌ای به دنیای بازی می‌دهد. با وجود این، تعداد قابل توجهی از دشمنان مرد عنکبوتی هستند که باید در بازی بعدی این سری دیده شوند. برخی از آن‌ها هرگز در یک بازی حضور نداشته‌اند، اما مطمئناً این پتانسیل را دارند که باس‌ فایت‌های دشواری را ارائه دهند.

 

در این مطلب درباره بخش‌های مهمی از داستان بازی Marvel’ Spider-Man 2 صحبت خواهد شد

 

 

با توجه به اینکه ونوم (Venom) و کرِیون (Kraven) دو شخصیت شرور اصلیِ بازی Marvel’s Spider-Man 2 هستند، بعید است که به این زودی دوباره شاهد دیدار دوباره با آن‌ها باشیم. با این حال، مرد عنکبوتی در طول حضورش در کتاب‌های مصور، انیمیشن‌ها و فیلم‌های مختلف، با شخصیت‌ شرور بسیاری مبارزه کرده است که حضور هرکدام از آن‌ها در دنباله‌ی بازی Marvel's Spider-Man 2 می‌تواند چالش‌های جدیدی را به بازی اضافه کند. البته این کار با توجه به کیفیت استثنایی روایت و گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2، بسیار دشوار خواهد بود. با اینکه حضور شخیصت‌های معروف‌تر در دنباله این بازی محتمل‌تر است، اما طرفداران Spider Man، بدون شک مشتاقانه منتظر معرفی برخی از دشمنان منحصر به فرد، قدرتمند و قابل توجه در کل دنیای مارول هستند.

 

مطالب مرتبط: همه‌ی اشاره‌ها به Wolverine در بازی Marvel's Spider-Man 2

جوی استیک (Joystick)

جوی استیک یکی از شخصیت‌های شرور و دشمن مرد عنکبوتی است که شخصیت مبهمی دارد و تاکنون فقط در کتاب‌های کمیک ظاهر شده است. با وجود این، او مجموعه‌ای از مهارت‌های منحصربه‌فرد دارد و ترفندهایش می‌توانند او را به یک شخصیت شرور جذاب برای نسخه بعدی بازی Marvel's Spider-Man 2 تبدیل کنند. اگرچه جوی استیک به‌خاط معروف نبودنش نمی‌تواند به یک شخصیت شرور اصلی بازی تبدیل شود، اما می‌تواند در ماموریت‌های جانبی، یا باس فایت‌های جانبی مانند شخصیت Wraith در بازی Marvel's Spider Man 2 عمل کند. جوی استیک یک معتاد آدرنالین محسوب می‌شود، مشخصه‌ای که می‌تواند به طور قابل توجهی بر تصویر او در یک بازی تأثیر بگذارد.

مورلِن (Morlun)

مورلِن یکی از شخصیت‌های شرورِ سرسخت در دنیای مرد عنکبوتی است. مورلون که یک غیرانسان است، به عنوان «وارث» شناخته می شود و قدرت خود را با تغذیه از «توتم» به دست می‌آورد. توتم‌ها افرادی مانند مرد عنکبوتی هستند که قدرت‌های مربوط به حیوانات را دارند. همین می‌تواند به‌عنوان یکی از دلایل اصلی حضور او در بازی بعدی عمل کند و باعث شود یکی از بهترین باس‌فایت‌های بازی را شاهد باشیم.  اگرچه او هنوز در یک بازی ویدیویی ظاهر نشده است، مورلن یک شخصیت شرور ایده آل برای پیتر و مایلز خواهد بود تا چه به عنوان یک شخصیت جانبی، چه به‌عنوان یکی از باس‌های اصلی بازی، در شهر نیویورک با او روبرو شوند.

گربه سیاه (Black Cat)

فلیشا هاردی (Felicia Hardy)، دزد ماهری است که بیشتر با نام گربه سیاه شناخته می‌شود و قبل از ترک نیویورک به مقصد پاریس، برای مدت کوتاهی در خط اصلی داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 ظاهر شد. گربه سیاه از اواخر دهه 1970 یکی از اعضای اصلی کتاب‌های مصور مرد عنکبوتی بوده است و به همین دلیل، او سطحی از شهرت را به دست آورده است که مطمئناً حضورش را در بازی های آینده تضمین می‌کند. اگرچه قبلا شاهد همکاری او با پیتر پارکر بودیم، اما گرایش همیشگی‌اش به دزدی و جنایت، می‌تواند او را به یک جانشین ایده‌آل برای شخصیت Wraith تبدیل کند.

 

مطالب مرتبط: سردرگمی در مورد Daredevil در بازی Marvel's Spider-Man 2 می‌تواند به نفع همه باشد 

اسپات (Spot)

شاید از نظر بصری نتوان اسپات به‌عنوان خیره‌کننده‌ترین یا ترسناک‌ترین شخصیت شرور معرفی کرد، اما مجموعه قدرت‌های فوق‌العاده‌ای دارد که می‌توانند خیلی عالی در یک بازی ویدیویی به‌نمایش درآیند. اسپات این توانایی را دارد که خودش، هر کسی یا هر چیز را به هر مکانی که می‌خواهد منتقل کند، مهارتی که می‌تواند منجر به یک مبارزه چند مرحله‌ای در سراسر نیویورک یا حتی خارج از آن شود. اگر در دنباله بازی Marvel's Spider-Man 2 شاهد بازگشت دوباره شخصیت کینگ‌پین (KIngpin) باشیم، ممکن است این دو شخصیت باهم به مشکل بر بخورند و حتی با ممکن است باهم مبارزه کنند؛ زیرا اسپات دانشمندی بود که توانایی‌های خود را طی آزمایشی که کینگ پین انجام داد به دست‌آورد.

آفتاب‌پرست (Chameleon)

شخصیت آفتاب‌پرست، به‌عنوان اولین شخصیت شروری که مرد عنکبوتی با او مبارزه کرد، ویژگی منحصر به فرد و در عین حال قابل توجهی دارد. در طول ماموریت فرعی «هدف‌های ناشناس» در بازی Marvel’s Spider-Man 2، این شخصیت حضور زودگذری از خود نشان می‌دهد و احتمالاً به نقش خود در بازی آینده مرد عنکبوتیِ استودیو Insomniac اشاره می‌کند. آفتاب‌پرست برادر ناتنی کریون است و ممکن است در بازی بعدی به‌دنبال انتقام جویی باشد. اگرچه مرد عنکبوتی مقصر نیست، خشم شدید او می‌تواند به راحتی این واقعیت را نادیده بگیرد. قدرت‌های آفتاب‌پرست از نامش الهام می‌گیرند، به‌این صورت که او می‌تواند به طرز ماهرانه ای خود ناپدید کند. با چنین قدرتی قطعا می‌توان باس‌ فایت جذابی طراحی کرد.

دکتر اختاپوس (Doctor Octopus)

دکتر اختاپوس را می‌توان یکی از سه دشمن اصلی مرد عنکبوتی یاد کرد. به عنوان بنیانگذار و رهبر گروه Sinister Six، دکتر اوکتاویوس پیش از این در بازی Marvel's Spider-Man شخصیت شرورِ اصلیِ بازی بود. در بازی Marvel's Spider-Man 2، او در زندان Raft بازداشت است و نقش خاصی در داستان بازی ایفا نمی‌کند. البته ممکن است کاملا برای بازی بعدی درنظر گرفته شده باشد، خصوصا بعد از اینکه به‌نظر می‌رسد نورمن آزبورن (Norman Osborn)، دوست دیرینه دکتر اختاپوس، به Green Goblin تبدیل شود.  

گرین گابلین (Green Goblin)

فردی که پشت ماسک گرین گابلین قرار دارد، نقش مهمی در بازی Marvel’s Spider-Man 2 ایفا می‌کند، اما نه به عنوان شخصیت شرور. با ناتوانی هری و به کما رفتنش، به نظر می‌رسد که نورمن به دنبال انتقام از مرد عنکبوتی خواهد بود؛ چراکه او قطعاً قهرمانان ما را در پایان بازی مسئول این کار می‌داند. در صحنه آخر بازی، او از شخصی ناشناس درخواست تهیه «G-Serum» را می‌دهد. همین باعث می‌شود فکر کنیم که شخصیت شرور بعدی این سری گرین گابلین خواهد بود.

موربیوس (Morbius)

بسیاری از افراد به‌تازگی با شخصیت موربیوس آشنا شدند. شخصیتی که یک فیلم درباره او با بازی جرد لتو (Jared Leto) در سال 2022 اکران شد و نه‌تنها از نظر تجاری خوب عمل نکرد، بلکه به یک جوک اینترنتی تبدیل شد. البته، نسخه کمیکیِ موربیوس یک باس فایت هیجان انگیز را در یک بازی مرد عنکبوتی ایجاد می‌کند. موربیوس، یک خون‌آشام زنده است و تمام توانایی‌های معمولی چنین موجود ماوراء طبیعی را دارد. علاوه بر این، معرفی یک شخصیت شرور با پیش‌زمینه‌ای دردناک، می‌تواند نویسندگان بازی را قادر سازد تا روایتی عمیقاً درگیرکننده و احساسی خلق کنند. ویژگی‌ای که هیچ یک از شخصیت‌های شرور بازی Marvel's Spider-Man 2 نداشتند.

کارنیج (Carnage)

کارنیج عمدتا به‌عنوان دشمن اصلی Venom شناخته می‌شود، اما این سیمبیوت قرمز رنگ و شناخته شده ترین میزبان آن، کلتوس کسِدی (Cletus Kasady)، در بازی Marvel's Spider-Man 2 حضور داشتند. کسِدی، شخصیت منفی یک سری ماموریت فرعی به نام «شعله» است که در آن یک فرقه آتش افروز به همین نام را رهبری می‌کند. پیتر پارکر با Wraith همکاری می‌کند تا نقشه‌های این گروه را خنثی کند، اما کسِدی در آخر فرار می‌کند و سیمبیوت قرمز را نیز به‌دست می‌آورد. احتمال حضور این شخصیت در یک بسته گسترش‌دهنده بازی Marvel's Spider-Man 2 بسیار بالاست، اما با توجه به اهمیت زیاد کارنیج برای طرفداران، بعید نیست که شاهد حضورش در بازی بعدی باشیم.

 

مطالب مرتبط: رده‌بندی سخت‌ترین باس فایت‌های بازی Marvel's Spider-Man 2

ویلسون فیسک یا کینگ پین (Kingpin یا Wilson Fisk)

ویلسون فیسک در بازی Marvel's Spider Man  یکی از شخصیت‌‌های منفیِ اصلی و در بازی Spider-Man: Miles Morales یکی از شخصیت‌های شرور جانبی است، اما در بازی Marvel's Spider Man 2 به‌طرز عجیبی غایب است. شاید استودیو Insomniac به فکر بازگرداندن او به عنوان آنتاگونیست اصلی بازی بعدی باشد. کینگ پین یکی از مخوف‌ترین و قدرتمندترین جنایتکاران شهر نیویورک است. او در حال حاضر در زندان است، اما شاید در بازی بعدی بتواند فرار کند و شهری را که برای مدت طولانی تحت تسلط او بوده است، به ویرانی بکشاند. او می‌تواند فهرست گسترده ای از نوچه‌ها را استخدام کند تا به او کمک کنند یک بار برای همیشه دشمن دیرین خود، یعنی مرد عنکبوتی را شکست دهد.

برچسب ها: Marvel's Spider-Man 2, SMarvel's Spider-Man
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.