بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در سال 2021 عرضه نخواهند شد

بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در سال 2021 عرضه نخواهند شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
1 سال و 7 ماه و 26 روز پیش

در رویداد بلیزکان 2019 میلادی بود که بلیزارد (Blizzard) از بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 رونمایی کرد. رونمایی‌هایی که در کنار پخش شدن نمایش‌های سینمایی، اطلاعاتی را نیز برای اولین بار در اختیار طرفداران قرار ‌می‌داد. برای مثال مشخص شد که بخشی از بازی Overwatch 2 در پاریس جریان دارد و در کنار شخصیت‌های نسخه نخست، میزبان شخصیت‌های جدیدی نیز خواهد بود. حتی نمایشی نیز از گیم‌پلی بازی منتشر شد که در آن برای اولین بار ماموریت‌های PvE به تصویر کشیده ‌می‌شد. همین حرکت باعث شد تا طرفداران به عرضه بازی تا سال ۲۰۲۰ میلادی و یا نهایتا تا سال 2021 میلادی امیدوار باشند.

 

اما به تازگی دنیس دارکین (Dennis Durkin)، مدیر ارشد بخش اکتیویژن/بلیزارد، خبر از تاخیر در عرضه دو بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 تا سال ۲۰۲۲ میلادی داده است. تاخیری که از استودیویی مانند بلیزارد که چندی پیش با اکتیویژن تلفیق شده، دور از انتظار بود. به خصوص در این سال‌ها که ناشرین و سازندگان، آثار را زمانی که به نقطه پایانی پروژه رسیده‌اند معرفی می‌کنند.

 

جف کپلان (Jeff Kaplan) در دسامبر سال میلادی گذشته طی صحبت‌هایی پیرامون بازی Overwatch 2 گفت: «ما هنوز راهی طولانی در پیش داریم. فقط باید انتظارات را مدیریت کنیم. اما به شدت مشغول کاریم. ما می‌خواهیم بازی چه به عنوان یک بازی جدید و چه به عنوان یک دنباله،‌ برایتان عالی باشد.»

 

 

بازی Diablo 4 نیز شرایطی همانند بازی Overwatch 2 دارد. این بازی نیز در رویداد بلیزکان 2019 میلادی معرفی شد و پس از آن در سکوت خبری قرار گرفت. هرچند قرار است در ماه جاری طی رویداد بیلزکان آنلاین، اطلاعات جدیدی از آثار بلیزارد منتشر شود؛ اما نباید انتظار انتشار اطلاعات پیرامون تاریخ بازی داشته باشید.

 

به هر حال، تا زمان عرضه نسخه جدید این دو بازی محبوب، می‌توانید به تجربه نسخه‌های پیشین آن‌ها بپردازید. همین حالا نیز بازی Overwatch با وجود گذشت شش سال از زمان عرضه، بازیکنان بسیاری در سراسر جهان دارد و همچنین محتوایات جدیدی را نیز به صورت ماهیانه دریافت می‌کند. بازی Diablo 3 نیز از ویژگی‌هایی مشابه بازی Overwatch بهره می‌برد و می‌تواند برای ساعت‌ها، با خط داستانی و قابلیت‌های منحصر به فردی که دارد، سرگرم‌تان کند.

 
برچسب ها: Overwatch 2, Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.