برای رسیدن به سطح پایانی بازی Diablo 4 به بیش از 150 ساعت زمان نیاز دارید

برای رسیدن به سطح پایانی بازی Diablo 4 به بیش از 150 ساعت زمان نیاز دارید

رضا مدرسی رضا مدرسی
10 ماه و 8 روز پیش

کمتر از سه ماه تا انتشار بازی Diablo 4 باقی مانده و بلیزارد اطلاعات زیاد و مختلفی از این عنوان به اشتراک گذاشته است. با اینکه بازخوردها نسبت به بیشتر اخبار مثبت بوده و بتای بازی هم با استقبال خوبی رو به رو شد، بعضی اطلاعات و آپدیت‌ها به مذاق بعضی از طرفداران خوش نیامده است.

 

یکی از همین اطلاعات ناخوشایند چیزی نبود جز بهایی که بازیکن باید برای تغییر مهارت‌ها و امتیازات خود بگذارد. در ابتدا راد فرگوسون (Rod Fergusson) گفت که برای این کار باید بهای زیادی بپردازید، بعدتر یکی دیگر از گارگردانان بازی یعنی جوزف پیِپیورا (Joseph Piepiora) گفت هزینه‌‌ای که باید بپردازید «کمی زیاد» است. او اخیرا دوباره گفته که بازیکنان برای رسیدن به لِول 100 در بازی Diablo 4، به بیش از صد و پنجاه ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

 

هر آنچه که از بازی Diablo IV می‌دانیم 

هنوز نمی‌دانیم که منظور کارگردان بازی افرادی است که بدون عجله به تجربه بازی می‌نشینند، یا کسانی که با تمام سرعت به درو کردن محتوای بازی مشغول می‌شوند. پیش از این پیِپیورا گفته بود که برای کامل کردن محتوای بتل پس و رسیدن به لول 100 به 80 ساعت زمان نیاز دارید. او بعدا اضافه کرد که نحوه بازی کردن کاربر هم روی این مورد تاثیر دارد که قطعا نمی‌توان 80 ساعت را با بیش از 150 ساعت یکی دانست و تفاوت‌شان را «کمی زیاد» فرض کرد.

با توجه به این گفته‌ها می‌توان نتیجه گرفت کسانی که علاقه چندانی به ماندگار بودن در بازی ندارند و می‌خواهند صرفا در زمان عرضه، خود را با بازی Diablo 4 مشغول کنند، به اندازه کافی محتوا برای سرگرمی خواهند داشت و از این منظر کمبودی احساس نخواهند کرد. بازی Diablo IV در تاریخ شش جوئن (16 خرداد ماه) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Diablo 4, Diablo IV
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.