توسعه بازی Diablo 4 به پایان رسید

توسعه بازی Diablo 4 به پایان رسید

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
10 ماه و 15 روز پیش

بیش از یک دهه از انتشار آخرین قسمت اصلی سری بازی Diablo  می‌گذرد و به همین دلیل، انتشار قسمت جدید این مجموعه در سال 2023 به راحتی یکی از بزرگترین اتفاقات این سال محسوب می‌شود. خوشبختانه دیگر قرار نیست بیشتر از حد برای انتشار بازی Diablo IV صبر کنیم و بلیزارد اعلام کرد که این بازی در فاصله کمتر از دو ماه تا انتشار، گلد شده است.


با پایان مراحل توسعه بازی Diablo 4 و آماده شدن نسخه اصلی، تمام مراحل توسعه‌ای که سازندگان از امروز پیش ببرند در قالب آپدیت پیش از انتشار یا روز اول این بازی برای دانلود در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

هر آنچه که از بازی Diablo IV می‌دانیم 


البته کار توسعه بازی Diablo 4 با گلد شدن این عنوان و عرضه آپدیت روز عرضه به پایان نخواهد رسید. بلیزارد وعده داده که هر سه ماه یک محتوای داستان محور بزرگ برای این بازی عرضه کند. علاوه بر این، تکمیل بتل پس و رساندن یکی از شخصیت‌های بازی هم حدود 80 ساعت زمان خواهد برد که بازیکنان را در هر فصل این بازی مشغول نگه خواهد داشت. البته پس از یک‌بار تکمیل خط داستانی، دیگر نیازی به طی کردن همه مراحل با یک شخصیت جدید نخواهد بود و می‌توانید از مراحلی که قبلا تجربه کرده‌اید عبور کنید.


بازی Diablo 4 در تاریخ 6 ژوئن (16 خرداد) برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. این بازی روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس با وضوح تصویر 4K و نرخ 60 فریم برثانیه اجرا خواهد شد. 

 

برچسب ها: Diablo 4, Diablo IV
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.