چند نشان تجاری جدید در رابطه با بازی Final Fantasy 7 Remake ثبت شد

چند نشان تجاری جدید در رابطه با بازی Final Fantasy 7 Remake ثبت شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی 10 روز پیش

اخیرا کمپانی Square Enix چند علامت تجاری مختلف در رابطه با بازی Final Fantasy 7 Remake ثبت کرده که احتمالا خبر از ادامه داشتن داستان بازسازی این بازی در آینده نزدیک می‌دهند.

 

علامت‌های تجاری ثبت شده توسط این کمپانی، عبارت‌های «Ever Crisis»، «First Soldier» و لوگوی کمپانی Shinra هستند که همگی مربوط با بازی Final Fantasy 7 است. هر دو عبارت مذکور در روز 17 دسامبر سال گذشته و علامت کمپانی Shinra هم در روز 22 دسامبر ثبت شده‌اند.

 

کلمه Crisis (بحران) در داستان بازی Final Fantasy 7 بسیار تکرار می‌شود و ارتباط مستقیمی با وقایع این بازی دارد. این واژه حتی در بازی Before Crisis: Final Fantasy 7 که در سال 2004 برای تلفن‌های همراه عرضه شد و بازی Crisis Core: Final Fantasy 7 هم استفاده شده که نشان از اهمیت بالای آن در جریان ماجراهای این بازی می‌دهد. کمله «Ever Crisis» هم مشخصا مرتبط با همین موضوع است و احتمالا به اتفاقات آینده داستان بازی Final Fantasy 7 Remake مرتبط است. حتی احتمال استفاده این کلمات در نام دنباله این بازی مانند بازی‌های فرعی گذشته این مجموعه هم به شکل Ever Crisis: Final Fantasy 7 وجود دارد.

 

کلمه The First Soldier (اولین سرباز) هم به یکی از گروه‌های اصلی دخیل در داستان این بازی به نام SOLDIER اشاره می‌کند. یک گروه نظامی تعلیم دیده که توسط کمپانی Shinra برای مقابله با دشمنان به‌وجود آمده است و همیشه در مرکز فعالیت‌های خصمانه این کمپانی قرار دارد.

با وجود این‌که سفیروث (Sephiroth) همیشه به‌عنوان شخصیت شرور بازی Final Fantasy 7 شناخته می‌شود، اما حتی او هم یکی از قربانیان سیاست‌های کمپانی Shinra به شمار می‌رود. پایان بازی Final Fantasy 7 Remake با پایان داستان بازی اصلی تفاوت‌های زیادی داشت و احتمال ساخت بازی‌های بیشتر برای ادامه داستان این بازی را بسیار بالا برد. لوگوی جدید ثبت شده برای کمپانی Shinra هم قطعا مرتبط با یکی از پروژه‌های آینده کمپانی Square Enix در دنیای این بازی است.

 

علاوه بر این‌ها، یک تئوری جالب در میان طرفداران این بازی وجود دارد که نام بازی‌ها و فیلم‌های ساخته شده در رابطه با بازی Final Fantasy 7، با رعایت ترتیب حروف الفبا منتشر می‌شوند. این عناوین به ترتیب Advent Children، Before Crisis، Crisis Core و Dirge of Cerberus هستند و دو کلمه Ever Crisis و First Soldier هم به ترتیب حروف الفبا این لیست را ادامه می‌دهند.

 

توییت اخیر این کمپانی هم در قالب یک میم اشاره‌ای مستقیم به شخصیت کلاود (Cloud به معنی ابر) دارد و شایعات پیرامون ساخت دنباله‌های بیشتر برای بازی Final Fantasy 7 Remake را افزایش می‌دهد.

 

هرچند کمپانی Square Enix به صورت رسمی ساخت ادامه‌ای برای داستان بازی final Fantasy 7 Remake را تایید نکرده، اما به گفته سازندگان این بازی، آن‌ها در حال کار روی عناوین بیشتری در دنیای این بازی هستند.

 
برچسب ها: Final fantasy 7 Remake
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید