شایعه: یوبیسافت در حال ساخت یک بازی PvP Battle Arena است

شایعه: یوبیسافت در حال ساخت یک بازی PvP Battle Arena است

رضا مدرسی رضا مدرسی
1 سال و 5 ماه و 3 روز پیش

طبق شایعاتی که منتشر شده‌اند، شعبه Bordeaux یوبیسافت در حال کار روی بازی‌ای «خلاقانه» و مدرن در سبک PvP Battle Arena است که فعلا با نام رمزی Project Q شناخته می‌شود. گفته شده که این بازی در مرحله آزمایش داخلی است و هر دو حالت بتل رویال و Battle Arena را در خود خواهد داشت. این بازی نیز یکی از عناوین رایگان یوبیسافت در سال‌های آینده خواهد بود.

Project Q (که نام رمزی بازی است) تجربه‌ای «خلاقانه و جدید» از سبک PvP بتل آرنا خواهد بود، یا حداقل خود یوبیسافت دوست دارد بازی‌اش را اینگونه معرفی کند. با توجه به صحبت‌های Exputer این عنوان دو حالت اصلی بازی خواهد داشت. یکی از آن‌ها حالت بتل رویال است که Showdown نام دارد، البته در این حالت فقط هشت بازیکن وجود خواهند داشت و در دو تیم چهار نفره تقسیم خواهند شد. حالت دوم که بتل آرنا است، Battle Zone نام دارد و هشت بازیکن را در چهار تیم تقسیم می‌کند، این بازیکنان باید بخشی از نقشه را تحت کنترل خود در آورند و تا می توانند از آن محافظت کنند، و هر تیمی که زودتر از بقیه به 100 امتیاز برسد برنده بازی خواهد بود.

شایعه: یوبیسافت در حال ساخت یک بازی PvP Battle Arena است

با توجه به اطلاعاتی که لو رفته، انگار این بازی شباهاتی به بازی Knokout City و بازی Overwatch دارد. هر یک از قهرمانان داخل بازی سه «Wonder» خواهند داشت: سلاح‌ها، مهارت‌ها و قدرت‌ها. بازیکنان با توجه به نوع بازی خود می‌توانند این گزینه‌ها را انتخاب و شخصی‌سازی کنند. از سلاح‌های بازی می‌توان به تفنگ، چکش، عصا، یا موارد مشابه اشاره کرد. قدرت‌ها و مهارت‌ها نیز شامل موردی همانند «بال‌های ایکاروس» می‌شوند که به بازیکن اجازه پرواز در نقشه را می‌دهند.

 

چند ماه پیش که اطلاعات و دیتای GeForce لو رفت، نام این پروژه نیز دیده می‌شد که یوبیسافت درخواست حذفش را کرد و تقریبا مهر تاییدی زد بر اطلاعات لو رفته از Project Q. با این حال باز هم بهتر است اطلاعات فوق را در حد شایعه بدانید و تا اعلام رسمی خود استودیو، منتظر بمانید.

 
برچسب ها: یوبیسافت, Overwatch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.