شایعه: بتای بازی Overwatch 2 به زودی آغاز می‌شود

شایعه: بتای بازی Overwatch 2 به زودی آغاز می‌شود

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 7 ماه و 17 روز پیش

کمپانی بلیزارد در سال گذشته روزهای بسیار شلوغ و پرتنشی را پشت سر گذاشت که برخی از آن‌ها روی روند توسعه بازی‌های در دست ساخت این کمپانی تاثیر گذارد بودند. علاوه بر خبر بزرگ خریداری کمپانی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت، ادعای بسیاری از کارمندان این کمپانی مبنی بر سوء استفاده و آزار و اذیت توسط افراد بالا رده هم یکی از اخبار مهم و بزرگ پیرامون این کمپانی بود که احتمالا تاثیر منفی قابل توجه‌ای روی سرعت توسعه عناوین بزرگ در دست ساخت این کمپانی گذاشته بود. 

 


حالا به‌نظر می‌رسد که پروژه ساخت بازی Overwatch 2 در مراحل پیشرفته‌تری قرار دارد و احتمال این‌ که نسخه بتای این بازی به‌زودی منتشر شود وجود دارد. این ادعا زمانی مطرح شد که نسخه مخصوص سازندگان بازی Overwatch با پسوند 2.00 (برای مدتی کوتاه) توسط کمپانی بلیزارد روی لانچر Battle.net بارگذاری شد. با توجه به این‌که آخرین نسخه بازی Overwatch، 1.68 بوده، جهش ناگهانی این بازی به نسخه 2.00 می‌تواند به معنی پیشرفته‌تر شدن مراحل توسعه بازی Overwatch 2 باشد. البته همزمان با بارگذاری نسخه 2.00 این بازی روی Battle.net، فایلی به‌نام Overwatch Demo 2 هم روی این لانچر بارگذاری شده بود که تمام شک و شبهات را برطرف می‌کند.

 

البته کمپانی بلیزارد در سال گذشته رسما اعلام کرده بود که مسابقات Overwatch League 2022، که در ماه آپریل (فروردین - اردیبهشت 1401) برگزار خواهد شد، از یک نسخه اولیه بازی Overwatch 2 استفاده خواهد کرد. اگر کمپانی بلیزارد هنوز هم قصد انجام این کار را داشته باشد، به احتمال زیاد شاهد انتشار نسخه دموی این بازی در هفته‌های آینده خواهیم بود.
 

 
برچسب ها: Overwatch 2, Overwatch
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.