بازی Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوییچ لیست شد

بازی Legend of Zelda: Skyward Sword برای نینتندو سوییچ لیست شد

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی
3 سال و 6 ماه و 14 روز پیش

اگر از طرفداران مجموعه بازی The Legend of Zelda هستید، به طور حتم باید نام نسخه Skyward Sword به گوشتان خورده باشد و یا آن را تجربه کرده باشید. نسخه‌ای که برای کنسول Wii در سال ۲۰۱۱ میلادی منتشر شد و به نحوی شروع‌کننده اصلی داستان و ماجراجویی‌های زلدا است. در این نسخه می‌توانید تولد هیلیا در قالب زلدا را با هدف نبرد بزرگ باستانی مجموعه مشاهده کنید.

حال شعبه بریتانیایی آمازون در اقدامی، بازی Legend of Zelda: Skyward Sword را برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرد. اصطلاح لیست به این معناست که بازی را می‌توانید در حال حاضر پیش خرید کنید. نکته جالب درباره این موضوع، قیمت حدود 90 دلاری آن است.

البته نینتندو به هیچ وجه عرضه این نسخه روی کنسول نینتندو سوییچ را تایید نکرده است. شرکتی که سال ۲۰۱۸ میلادی نیز گفته بود که برنامه‌ای برای انتشار بازی Skyward Sword روی کنسول نینتندو سوییچ ندارد. سال پیش نیز ایجی آونوما (Eiji Aonuma)، سازنده بازی Zelda، در مصاحبه‌ای گفت که برنامه‌ای برای بازسازی نسخه‌های بیشتری از بازی Zelda را ندارد. البته که در میان صحبت‌هایی که داشت، گفت که اگر نسخه‌ای باشد که بتوانند روی آن تغییرات و نوآوری‌هایی داشته باشند، به طور حتم به سراغ ساخت نسخه بازسازی آن خواهند رفت. وی همچنین در مصاحبه دیگری که با وب‌سایت گیم‌اینفورمر داشت، ساخت و به موازات آن تجربه بازی Skyward Sword بدون کنترلر‌های حرکتی را سخت و به نحوی نزدیک به غیرممکن بیان کرد.

در آخر باید توجه داشت که نینتندو عرضه بازی روی کنسول نینتندو سوییچ را رد کرده است. اما شاید سال آینده که مجموعه بازی Zelda قرار است ۳۵مین سالگرد انتشار خود را جشن بگیرد، خبرهای خوبی از سوی نینتندو برای طرفداران منتشر شود. به ویژه که نینتندو برند تجاری Zelda را باری دیگر ثبت و تمدید کرده است.

 

برچسب ها: Legend of Zelda, Nintendo Switch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.