شرکت Blizzard در حال ساخت چند بازی معرفی نشده است

شرکت Blizzard در حال ساخت چند بازی معرفی نشده است

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 13 روز پیش

کمپانی بلیزارد در سال‌های نه چندان دور به عنوان یکی از برترین کمپانی‌های بازی سازی شناخته می‌شد، اما اتخاذ تصمیمات اشتباه پشت سر هم، مانند جدایی افراد سرشناس استودیو، میزان محبوبیت و اعتماد این کمپانی در میان بازیکنان را به شدت کاهش داد. طرفداران قدیمی این کمپانی امیدوارند انتشار دو بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 بتواند بلیزارد را بار دیگر به روزهای درخشان‌اش باز گرداند. اما ظاهرا این دو بازی تنها عناوینی نیستند که بلیزارد در چنته دارد.

 

در مقاله‌ای که اخیرا در وب‌سایت IGN درباره مشکلات این کمپانی و استودیوهای زیرمجموعه‌اش منتشر شد، چندین مصاحبه با افراد ارشد استودیوهای داخلی شرکت Blizzard انجام شد که حاوی اطلاعات جالبی از پروژه‌های معرفی نشده این کمپانی هستند. به گفته کارگردان بازی World of Warcraf، یان هازیکاستاس (Ion Hazzikostas)، بلیزارد در حال توسعه چندین عنوان معرفی نشده دیگر در کنار بازی Overwatch و بازی Diablo 4 است و با توجه به شرایط نه چندان مطلوب کمپانی، احتمالا زمان زیادی تا رونمایی از آن‌ها باقی نمانده است.

شرکت Blizzard در حال ساخت چند بازی معرفی نشده است

وی در ادامه افزود: «به نظر من روند توسعه بازی‌های شرکت Blizzard بسیار طولانی‌تر از دیگر کمپانی‌هاست. بازی‌هایی که ما می‌سازیم عناوینی نیستند که بتوان آن‌ها را در یک یا دو سال توسعه داد. همان‌طور که بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 مدت بسیار طولانی در دست تولید قرار داشته و دارند. ما در کنار این دو بازی چندین پروژه در دست توسعه دیگر داریم که هیچ اخباری از آن‌ها منتشر نکردیم و بعید می‌دانم زمان زیادی تا رونمایی از آن‌ها باقی مانده باشد.»

 

با توجه به کم کاری بلیزارد در توسعه فرنچایز‌های جدید، ممکن است حداقل یکی از این پروژه‌های در دست ساخت مربوط به دنیای بازی World of Warcraft باشد. باید دید که این کمپانی چه برنامه‌ای برای بازیابی محبوبیت از دست رفته خود دارد.

برچسب ها: Overwatch, Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.