محتوای پولی بازی Diablo 4 فقط برای سفارشی کردن کاراکتر خواهند بود

محتوای پولی بازی Diablo 4 فقط برای سفارشی کردن کاراکتر خواهند بود

آرین صفری آرین صفری
1 ماه و 24 روز پیش

نمایش بازی Diablo 4 یکی از بخش‌های مهم رویداد اخیر بازی‌های ایکس باکس و بتسدا بود. شرکت بلیزارد در این رویداد از کلاس جدید بازی به‌نام Necromancer و عنصر جدید بازی رونمایی کرد. این بازی قرار است در سال 2023 برای کنسول پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و کامپیوتر با قابلیت کراس پلی عرضه شود. با این حال، پس از بحث‌های زیادی که در سراسر فضای مجازی پیرامون آیتم‌های پولی بازی Diablo Immortal شکل گرفت، بازیکنان نگران شباهت سیستم خریدهای درون برنامه‌ای بازی Diablo 4 با بازی Diablo Immortal هستند.

 

انتشار بازی Diablo 4 و بازی Overwatch 2 به تعویق افتاد

محتوای پولی بازی Diablo 4 فقط برای سفارشی کردن کاراکتر خواهند بود

 

هرچند به نظر می‌رسد که جای نگرانی نیست. آدام فلچر (Adam Fletcherمدیر ارشد توسعه انجمن بلیزارد، در جواب به استریمری به‌نام Gothalion گفت:«بازی Diablo 4 به عنوان یک بازی کامل عرضه خواهد شد که صرفا برای مخاطبان کامپیوتر و کنسول ساخته شده است. این بازی بسیار وسیع است و پس از عرضه، محتوای زیادی برای همگان در دسترس خواهد بود. محتوای پولی بازی حول شخصی سازی کاراکتر شما در بازی موجود خواهند بود. به زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.» این استراتژی تا حدودی شبیه به کاری است که استودیو Bungie با بازی Destiny 2 انجام می‌دهد.

 

جزئیات رویکرد بازی Diablo 4 برای درآمدزایی هنوز به طور کامل فاش نشده است. بنابراین بهتر است منتظر اخبار جدید باشیم. اینکه بازی Diablo Immortal از نظر امتیاز کاربر کمترین امتیاز را در سایت متاکریتیک دارد، قطعا روی تصمیم گیری‌های بلیزارد دراینباره تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

 

برچسب ها: Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.