کلاس Rogue در بازی Diablo 4 معرفی شد+ تریلر

کلاس Rogue در بازی Diablo 4 معرفی شد+ تریلر

تریلر Rogue بازی Diablo 4  طی مراسم Blizzcon 2021 به نمایش درآمد. در این تریلر مشخص شد که کلاس Rogue نسخه اول بازی Diablo، با انعطاف بیشتری به میادین باز خواهد گشت. تریلر معرفی کلاس Rogue شما را به هیجان وا خواهد داشت، چرا که او در این بازی باز هم به جمع‌آوری گوش‌ها و دزدیدن از خوشبخت‌ترین افراد باز خواهد گشت.

 

 

کلاس Rogue به کلاس‌های Barbarian، Sorceress و Druid در بازی Diablo 4 خواهد پیوست. این نسخه از کلاس Rogue تنوع بیشتری دارد و می‌توان با استفاده از آن دست به کارهای بیشتری زد. این کلاس بازسازی شده به بازیکنان شانسی برای ساخت نوع دلخواهی از شخصیت در کلاس Rogue را می‌دهد، فرقی ندارد که این شخصیت به تیرانداز دوربرد اصلی شباهت داشته باشد یا اینکه بیشتر شبیه شخصیتی مخفی‌کار باشد که مانند شخصیت Assassin از بازی Diablo 2 است.

 

 

همچنین به نظر می‌رسد که گوش‌هایی که در تریلر به نمایش درآمدند صرفا نمایشی نیستند، پس به نظر می‌آید که سیستم جمع‌آوری گوش‌ها در بازی Diablo 4 باز خواهد گشت. هنوز مشخص نیست که پنجمین کلاس بازی Diablo 4 به چه شکل است، همچنین هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است. اما می‌دانیم که دنیای بازی Diablo 4 از هر دنیای پیشین دیگری بزرگتر خواهد شد.

 

همانطور که می‌توانید در تریلر 2019 بازی Diablo 4 مشاهده کنید، قرار است این بازی یکی از تاریک‌ترین نسخه‌های این مجموعه باشد. در این بازی Lilith به Sanctuary باز خواهد گشت و آشوب فراوانی به همراه خود خواهد آورد. همچنین در مراسم Blizzcon 2021 از بازی Diablo 2 Resurrected رونمایی شد، این بازی در سال جاری میلادی برای رایانه شخصی و کنسول منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.