شایعه: تاریخ انتشار بازی Elden Ring مشخص شد

شایعه: تاریخ انتشار بازی Elden Ring مشخص شد

بازی Elden Ring را میتوان یکی از مورد انتظارترین عناوین این روزهای صنعت گیم دانست که فرایند تولید آن در سکوت خبری تقریبا کاملی قرار دارد و اطلاعات چندانی در مورد آن منتشر نمیشود؛ با این وجود، امروز یک ویدیو شش ثانیهای و کوتاه از این بازی فاش و به سرعت پاک شد که در آن نام شرکت Bandai Namco، ناشر این عنوان دیده میشود. ویدیو منتشر شده کاملا به ویدیویی که در اوایل سال جاری از بازی Elden Ring عرضه شد، شباهت دارد و برخی نیز عقیده دارند که بخشی از ویدیو مذکور است.

 

همچنین در کنار انتشار یک ویدیو کوتاه از بازی Elden Ring، شرکت Kadokawa Corporation که به عنوان شرکت مادر استودیو From Software سازنده این عنوان شناخته میشود، اعلام کرده است که این بازی تا پیش از فرا رسیدن آپریل 2022 عرضه خواهد شد. این شرکت همچنین از عرضه چندین بازی ویدیویی جدید در سال مالی کنونیاش که در تاریخ 31 مارچ 2022 (11 فروردین 1401) خاتمه مییابد، خبر داده است؛ البته شرکت مذکور خاطر نشان کرده که ممکن است به دنبال مشکلات ناشی از ویروس کووید-19، عرضه برخی از این عناوین با تاخیر مواجه شوند.

 

شایعه: تاریخ انتشار بازی Elden Ring مشخص شد

 

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، بازی Elden Ring با همکاری جرج آر.آر. مارتین (George R. R. Martin) خالق سری رمانهای نغمه یخ و آتش به همراه هیدتا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) ساخته میشود. اطلاعات منتشر شده پیرامون این عنوان بسیار محدود هستند، اما چندی پیش شایعهای مبنیبر انتشار تریلر رسمی آن در رویداد E3 2021 منتشر شده بود که هنوز شرکت Bandai Namco نسبت به این شایعه واکنش رسمی را نشان نداده است.

 

بازی Elden Ring برای اولین بار در رویداد E3 2019 به بازیکنها معرفی شده و هماکنون برای رایانههای شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان در دست ساخت قرار دارد؛ البته در این لحظه ما انتظار داریم که این بازی، به عنوان یک محصول میان نسلی منتشر شود و مشخص نیست که آیا در آینده برنامه شرکت ناشر تغییر خواهد کرد یا خیر.

برچسب ها: Elden Ring
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.