شایعه: تاریخ انتشار بسته‌ Shadow of Erdtree بازی Elden Ring فاش شد

شایعه: تاریخ انتشار بسته‌ Shadow of Erdtree بازی Elden Ring فاش شد

رضا مدرسی رضا مدرسی
5 ماه و 2 روز پیش

شور و اشتیاق موجود برای تجربه بسته‌ گسترش دهنده‌ Shadow of Erdtree بازی Elden Ring از همان روز معرفی تا الان بسیار زیاد بوده و هیچ‌ وقت شاهد کاسته شدن اشتیاق بازیکنان به این عنوان نبودیم. هیچ اطلاعاتی از داستان یا محتوای موجود در این بسته گسترش دهنده‌ نداریم، اما شایعاتی که اخیرا در فضای مجازی پخش شده‌اند، ادعا دارند که بازی زودتر از آنچه فکرش را می‌کردیم عرضه خواهد شد.

کاربری با نام Datablitz در ردیت لیستی از کنترلرها با تم بازی Elden Ring قرار داده که توسط Thrustmaster ساخته شده‌اند. طبق این لیست بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree در ماه فوریه (بهمن ماه) عرضه خواهد شد. طبق گفته اطلاعاتی که در این لیست وجود دارد، دسته‌ها همزمان با عرضه بازی منتشر خواهند شد تا بتوانند از موج آتی استفاده برده و فروش بهتری داشته باشند.

شاید برخی به این زمان عرضه لو رفته بدگمان باشند، چرا که اخیرا تهیه کننده بازی یعنی یاسوهیرو کیاتو (Yasuhiro Kiato) گفته بود که بسته‌ی گسترش دهنده Shadow of Erdtree بازی Elden Ring فعلا در دست ساخت قرار دارد و مراحل توسعه به اتمام نرسیده‌اند. کمپانی مادر استودیو FromSoftware یعنی Kadokawa Corporation هم چندی پیش در گزارش مالی خود نوشته بود که بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree در سال مالی جاری عرضه نخواهد شد.

 

نکته حالب توجه اینجاست که لیست مذکور به عرضه یک بسته گسترش دهنده دیگر برای بازی Elden Ring اشاره می‌کند که حوالی سال 2025 عرضه خواهد شد. گویا این بسته گسترش دهنده هم کنترلرهای مخصوص خود را خواهد داشت و داستان حول محور مالنیا (Malenia) و رانی (Ranni) خواهد چرخید. این اطلاعات لو رفته پس از مدت زمان کمی حذف شدند اما از چشم تیزبین کاربران اینترنت به دور نماندند.

برچسب ها: Elden Ring: Shadow of Erdtree, Elden Ring
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.