ساخت قسمت بعدی بازی Horizon در دستور کار قرار دارد

ساخت قسمت بعدی بازی Horizon در دستور کار قرار دارد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
11 ماه و 21 روز پیش

سری بازی Horizon بعد از انتشار اولین قسمت از مجموعه خود، به یکی از مجموعه‌های مورد علاقه کاربران پلی استیشن تبدیل شد. پیش از این هم مشخص بود که سونی و استودیو Guerrilla Games قصد ندارند این مجموعه را به این زودی رها کنند و پایان‌ بندی بازی Horizon Forbidden West هم این موضوع را تایید می‌کند. 
ماتیس دی‌یونگ (Mathijs de Jonge)، کارگردان بازی Horizon Forbidden West، در مصاحبه اخیر خود با رسانه VG247 تایید کرد که پایان بندی این بازی هم مانند بازی Horizon Zero Dawn، پیش‌زمینه داستانی قسمت بعدی این مجموعه را مهیا می‌کند.

 


همان‌طور که انتظار می‌رفت، دی‌یونگ هیچ اطلاعاتی از قسمت بعدی این مجموعه منتشر نکرد، اما تاکید کرد که تمرکز داستان این مجموعه روی رمز و راز‌های دنیای قدیم و دنیای امروزی (در سال ۳۰۴۰) باقی خواهد ماند. علاوه بر این‌، دی‌یونگ عقیده دارد که پرداختن به داستان‌های گذشته برخی شخصیت‌ها را‌ه‌های جدیدی برای روایت داستان باز خواهد کرد.
اتفاقاتی که در پایان بازی Horizon Forbidden West رخ داد سوالات بی‌پاسخ بزرگی را به‌وجود آورد که قطعا در عنوان بعدی این مجموعه، چه قسمت سوم باشد چه یک محتوای دانلودی برای Forbidden West، پاسخ داده خواهند شد.

 

برچسب ها: Horizon Forbidden West
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.