نام جدید شخصیت McCree در بازی Overwatch مشخص شد

نام جدید شخصیت McCree در بازی Overwatch مشخص شد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 1 ماه و 15 روز پیش

مدتی است که اخبار مربوط به یکی از شخصیت‌های اصلی بازی Overwatch دست به دست می‌شود. پس از مشکلات قضایی که شرکت بلیزارد با آن‌ها رو به رو شد، مشخص شد که نام شخصیت McCree در بازی قرار است دستخوش تغییر شود و اگر بخواهیم منصفانه برخورد کنیم، افرادی وجود دارند که از این تغییر راضی خواهد بود. درست است که این کاراکتر دوست داشتنی با نام «جسی مکری» به تمامی طرفداران معرفی شد و به سرعت تبدیل به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های بازی شد. اما همانطور که می‌دانید، نام این شخصیت، از روی یکی از کارکنان شرکت بلیزارد با نامی مشابه، یعنی جسی مکری (Jesse McCree) برداشته شده بود.

 

جسی مکری در واقعیت یکی از مهم‌ترین افراد در شرکت اکتیویژن بلیزارد به حساب می‌آمد و حتی کارگردانی بازی Diablo 4‌ را نیز به عهده داشت. اما پس از مشکلات و اعتراضاتی که در این کمپانی شکل گرفت. جسی مکری به همراه رئیس شرکت بلیزارد و بسیاری دیگر از کارکنان و مدیران ارشد، به دلیل تعرض به بازی‌سازان جوان از این کمپانی اخراج شدند و به عنوان لکه ننگی برای این شرکت به حساب آمدند. به همین دلیل نام این کاراکتر نیز پس از جریانات پیش آمده دستخوش تغییر شد. البته تغییر نام شخصیت Jesse McCree نیز یکی دیگر از اتفاقاتی بود که توسط معترضین رخ داد، چرا که پس از اعتراضات، هواداران از کمپانی درخوست کردند نام این کاراکتر را تغییر دهد.

 

در نهایت شاهد هستیم که شرکت بلیزارد پس از چند ماه تفکر روی موضوع، تصمیمش را گرفته است و حالا طی یک توییت رسمی، نام جسی مکری محبوب را به کول کسیدی (Cole Cassidy) تغییر داده است. نام جدید این کاراکتر، برگرفته از اسم یک یاغی نام آشنا به نام بوچ کسیدی (Butch Cassidy) است.

نام جدید شخصیت McCree در بازی Overwatch مشخص شد

جالب است بدانید که شرکت بلیزارد مدتی قبل طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد از این به بعد هیچکدام از شخصیت‌های جدید بازی Overwatch بر اساس کارکنان شرکت نام‌گذاری نخواهند شد. بنابراین مراحل انتخاب اسم برای شخصیت‌ها به پروسه‌ای فکر شده و مهم تبدیل خواهد شد.

 

اینطور که مشخص شده است، نام کاراکتر Jesse McCree از تاریخ 26 اکتبر (4 آبان ماه) با یک بروزرسانی جدید برای بازی، به طور رسمی تغییر خواهد کرد و دیگر شاهد نام سابق او نخواهیم بود.

 

سازندگان سعی کردند تغییر نام این شخصیت را با داستانی کوتاه منطقی کنند. بنابراین تصمیم گرفتند نام اصلی او را کول کسیدی و نام مستعارش را جسی مکری بگذارند. با این تفاسیر با شروع داستان بازی Overwatch 2، جسی بالاخره نام مستعارش را کنار خواهد گذاشت و به اسم واقعی‌اش که کول کسیدی بوده، باز خواهد گشت:

«فرار کردن از گذشته‌اش، به معنی فرار کردن از خود واقعی‌اش بود و هر سال که این روند ادامه‌دار می‌شد، فاصله‌ای میان آنچه بود و آنچه که به آن تبدیل شده است، بیشتر می‌شد. اما در زندگی هر کابوی، زمانی وجود دارد که او متوجه می‌شود که باید مسیرش را عوض کند و خودش را ثابت کند»

 

توییت شرکت بلیزارد پس از داستان کوتاه تغییر نام کاراکتر با جمله زیر ادامه دارد شد:

«برای اینکه بتوانیم بازی Overwatch‌ را بهتر کنیم، برای این که بتوانیم همه‌چیز را درست کنیم، کول باید با تیمش و البته خودش صادقانه برخورد می‌کرد»

 

متأسفانه هنوز مشخص نیست که تغییر نام شخصیت به کول کسیدی چه واکنش‌های عمومی‌ای را دریافت خواهد کرد، اما به زودی در تاریخ 4 آبان همه چیز مشخص خواهد شد.

 

نظر شما در رابطه با تغییر نام این کاراکتر دوست داشتنی چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به بازی Overwtch 2‌ با ما همراه باشید.

برچسب ها: Overwatch 2, Overwatch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.