از تغییرات شخصیت Sombra در بازی Overwatch 2 رونمایی شد

از تغییرات شخصیت Sombra در بازی Overwatch 2 رونمایی شد

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
2 سال و 6 ماه و 27 روز پیش

طی چند وقت اخیر، اطلاعات مربوط به توسعه  بازی Overwatch 2، در میان اخبار مرتبط با شکایتی دادگاهی علیه شرکت Activision Blizzard برای تبعیض جنسیتی و وقایع مربوط به این شکایت گم شده بودند. اما توسعه این بازی به هیچ وجه متوقف نشده است. تیم توسعه این بازی در شرکت Blizzard همچنان با سخت‌کوشی در حال کار کردن روی این عنوان شوتر چندنفره آنلاین بوده و احتمالا بی‌صبرانه منتظر به اشتراک گذاشتن اطلاعات مربوط به آن با هواداران بوده‌اند. امروز، این شرکت اطلاعاتی در مورد ساخت و پردازش دوباره شخصیت Sombra در بازی Overwatch 2 منتشر کرد.

Blizzard با انتشار جزئیات جدیدی در مورد شخصیت Sombra در بازی Overwatch 2 در اکانت توییتری خود همه را غافلگیر کرد. در توییت این شرکت می‌خوانیم: «بوپ! تمام قدرت‌های به‌روزرسانی‌شده Sombra در بازی Overwatch 2!» این پست شامل تصویری است که جزئیات تمامی حملات و قدرت‌های Sombra را به نمایش درآورده و نشان می‌دهد که چه چیزهایی در این شخصیت تغییر نکرده‌اند، چه چیزهایی برای انطباق بیشتر تغییر پیدا کرده و چه چیزهای کاملا جدیدی به این شخصیت اضافه شده‌اند. با وجود این‌که سمبرا به طور کامل تغییر نکرده و به شخصیت جدیدی تبدیل نشده‌ است، بازیکنان بازی Overwatch به شما خواهند گفت که احتمالا این شخصیت در  بازی Overwatch 2 نقش کاملا جدیدی را ایفا خواهد کرد.

در ابتدا، قدرت پسیو (passive) این شخصیت با نام Opportunist بسیار قوی‌تر شده است. در حال حاضر، Sombra با استفاده از قدرت Opportunist می‌تواند دشمنانی که میزان سلامتی کمتر از 50% دارند را حتی از پشت دیوار تشخیص دهد. اکنون عنصری تهاجمی به این قدرت پسیو اضافه شده است. در بازی Overwatch 2 شخصیت Sombra  حدود 50% صدمه بیشتری به اهداف هک‌شده وارد خواهد کرد. حمله اصلی Sombra با نام Machine Attack بر خلاف قدرت Opportunist، از پیشرفت عظیمی بهره نبرده و کمی تغییر کرده است. صدمه واردشده توسط Sombra از هشت به هفت کاهش پیدا کرده است، ولی پراکندگی گلوله‌های او 20% کمتر شده است.

 

اکنون به قدرت‌های سمبرا نگاهی می‌اندازیم، قدرت Translocate زیاد تغییر پیدا نکرده است، به همین دلیل قابلیت جابه‌جایی این شخصیت در بازی‌ Overwatch و بازی Overwatch 2 تقریبا یکسان است. اما در همین حین تغییرات جالبی در قدرت Stealth اعمال شده‌اند. گستره شناسایی این قدرت از دو متر به چهار متر افزایش پیدا کرده و زمان ناپدید شدن 50% کاهش پیدا کرده است. قدرت Hack دیگر باعث از بین رفتن Stealth نمی‌شود، اما برای مدت کوتاهی Sombra را پدیدار می‌کند. قدرت Hack هم به همین شکل تغییر پیدا کرده است و برای اهداف دیگری استفاده خواهد شد. میزان کول‌داون (cooldown) این قدرت اکنون به سه ثانیه کاهش پیدا کرده است و طول مدت آن تا هشت ثانیه افزایش پیدا کرده است. اما، اکنون Hack قدرت‌های دشمنان را به جای پنج ثانیه تنها به مدت یک ثانیه قفل می‌کند و دشمنان را به تمام اعضای تیم نشان می‌دهد. ترکیب این قدرت با میزان صدمه افزایش‌یافته در قدرت Opportunist، باعث می‌شود که دشمنان به اهداف بسیار مناسبی برای سمبرا تبدیل شوند.

 

در آخر به تغییرات قدرت Ultimate سمبرا با نام EMP می‌پردازیم. قدرت EMP دیگر صدمه اضافی‌ مختص به سپری وارد نمی‌کند، چنین چیزی به نظر به این معناست که تمام 10000 صدمه واردشده توسط این قدرت به جای دیگری منتقل شده است. در ازا، قدرت Ultimate سمبرا صدمه‌ای به میزان 40% میزان سلامتی فعلی دشمنان وارد می‌کند. چنین چیزی به این معنا است که اگر دشمنان از سپر یا زره بهره نبرده باشند، چه به طور کامل سلامت باشند چه میزان سلامتی کمی داشته باشند، قدرت EMP میزان صدمه زیادی به آن‌ها وارد می‌کند، حتی اگر آن‌ها را نکشد.

 

مشخص است که شخصیت Sombra نقشی کاملا متفاوت در بازی Overwatch 2 ایفا خواهد کرد. بزرگترین تغییر این شخصیت به قدرت Hack و قدرت پسیو او، یعنی Opportunist، گره خورده است. قدرت Sombra در مخفیانه نزدیک شدن به دشمنان، هک کردن آنان و وارد کردن 50% صدمه بیشتر در حین تلاش برای حفظ کردن قدرت Stealth نهفته است. توانایی او برای ایجاد فرصت‌های بزرگی برای ایجاد جنگ‌های تیمی بزرگ تضعیف شده است، اما در ازا او قدرت بیشتری برای مختل کردن دشمنان در لحظات حساس و وارد کردن صدمات مستقل بهره خواهد برد. می‌توان با قطعیت گفت که بازی Overwatch 2 تغییر بزرگی در گرایش کلی و سبک بازی بازیکنان ایجاد خواهد کرد.

 

بازی Overwatch 2 برای رایانه شخصی، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و ایکس باکس وان در حال توسعه است.

برچسب ها: Overwatch 2, Overwatch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.