فروش حیرت انگیز دو بازی GTA 5 و Red Dead Redemption 2

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی 12 روز پیش

اگر قرار باشد لیستی از پردرآمدترین شرکت‌های بازیسازی گردآوری شود، به طور حتم باید اسم شرکت تیک-تو را در صدر آن لیست نوشت. شرکتی که سابقه طولانی مدت در فروش بی‌نظیر بازی‌های خود داشته است.

دو بازی GTA 5 و بازی Red Dead Redemption 2 نیز از جدیدترین ساخته‌های این استودیو هستند. دو اثری که به لطف انتشار بروزرسانی‌های منظم و محتویات الحاقی جدید، توانسته‌اند حتی پس از گذشت چند سال از زمان عرضه، همچنان درصدر لیست پرفروش‌ترین آثار صنعت بازی‌های ویدئویی قرارداشته باشند.

حال طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، بازی GTA 5 که اثری در سبک Open-World است و داستانی مبتنی بر اتفاقات پیرامون سه شخصیت و دزدی آن‌ها را روایت می‌کند، توانسته به 130 میلیون نسخه فروش، از زمان عرضه در سال ۲۰۱۳ میلادی، دست پیدا کند. همین عامل باعث شده است که این بازی هم‌اکنون به عنوان پرفروش‌ترین بازی دهه ۲۰۱۰ میلادی در ایالات متحده آمریکا انتخاب شود.

بازی Red Dead Redemption 2 نیز که در سبک و شمایلی شبیه به بازی GTA 5 در سال 2018 منتشر شده است توانسته به 31 میلیون نسخه فروش برسد. اثری که در آن به اتفاقات پیرامون قبلیه‌ای که همواره در حال کوچ هستند و با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم می‌کنند، پرداخته می‌شود و همانند بازی GTA 5 از سبک Open-World بهره می‌برد.

بازی GTA Online نیز توانسته به نسبت به بازی Red Dead Online سهم بیشتری از درآمد شرکت را برای خود کند.

با وجود میزان فروش بالا، باید همچنان منتظر رشد فروش این دو اثر طی ماه‌های آینده بود. زیرا شرکت تیک‌-تو وعده پشتیبانی از آثار خود و همچنین انتشار محتویات جدیدی در آینده را داده است. به نحوی که هر دو بازی یاد شده امسال محتویات جدیدی را دریافت خواهند کند.

 

برچسب ها: Red Dead Redemption 2

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید