لغو ساخت نسخه نسل نهم بازی Red Dead Redemption 2

لغو ساخت نسخه نسل نهم بازی Red Dead Redemption 2

محمد مسعودی محمد مسعودی
1 سال و 2 ماه و 11 روز پیش

طبق گزارش ها، استودیو Rockstar Games از برنامه‌های خود برای انتشار نسخه ارتقا یافته بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های پلی‌ اسیتشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس، صرف نظر کرده است.

 


یک اینسایدر با نام Tez2 هفته گذشته گزارش داد که استودیو Rockstar Games برنامه‌های خود را برای بازسازی بازی‌های Red Dead Redemption و GTA 4  کنار گذاشته است. حال، به نظر می‌رسد که این شرکت همچنین برنامه‌های خود را برای آوردن بازی Red Dead Redemption 2 به کنسول‌های جدید را نیز لغو کرده است.

 

در حال حاضر این خبر خوبی برای طرفداران Red Dead Redemption نیست، به خصوص که شرکت Rockstar با افزایش سرعت در ساخت بازی GTA 6، زمانی را برای توقف انتشار به‌روزرسانی‌های اصلی Red Dead Online قرار داده است.

 

بازیRed Dead Redemption 2  در اکتبر ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و در ماه مه همان سال اعلام شد که این بازی ۴۴ میلیون کپی در سراسر جهان فروخته است. نسخه اصلی بازی Red Dead Redemption در سال ۲۰۱۰ برای کنسول‌های پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شد.

 

در همین حال، بازی GTA 6 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دست توسعه است و در حال حاضر تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده.
 

 
برچسب ها: Red Dead Redemption 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.