نام شخصیت McCree در بازی Overwatch تغییر خواهد کرد

نام شخصیت McCree در بازی Overwatch تغییر خواهد کرد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 9 ماه و 23 روز پیش

همانطور که می‌دانید شرکت Blizzard مدتی است که با مشکلات اخلاقی کارکنانش دست و پنجه نرم می‌کند و این مسئله آنقدر بزرگ شده است تا روی کار‌‌های شریک تجاری‌اش یعنی شرکت Activition  و البته بازی Overwatch هم تاثیرات منفی زیادی داشته است که می‌توانید در اینجا مطالعه کنید. مشکلات شرکت Blizzard از جایی شروع شد که اعتراضات کارمندان به شرایط کاری بد در این شرکت عمومی شد. جالب است بدانید که حالا شرکت در حال انجام کاری بزرگ است و قصد دارد نام شخصیت McCree در بازی Overwatch را تغییر دهد.

 

البته اگر با مشکلات اخیر شرکت آشنایی نداشته باشید این خبر برایتان بسیار عجیب خواهد بود که تغییر نام یکی از محبوب ترین شخصیت‌های بازی Overwatch چه ارتباطی با مشکلات بد رفتاری در کمپانی دارد.

 

ماجرا از این قرار است که شخصیت McCree در بازی Overwatch بر اساس طراح مراحل بازی Diablo 4، یعنی Jesse McCree (جسی مک‌کری) نامگذاری شده است. نکته مهم این است که McCree  پس از اتهامات وارد شده به برخی از کارکنان شرکت Blizzard، در ماه گذشته از این کمپانی اخراج شد.

 

همانطور که متوجه شدید، مک‌کری و تعدادی دیگر از کارکنان شرکت Blizzard که افرادی سرشناس در شرکت به حساب می‌آمدند در اتهامات اخیر مقصر شناخته شدند. طبق اعتراضاتی که توسط کارکنان مونث و البته طرفداران مونث شکل گرفته بود، در نهایت مشخص شد که این افراد مقصر هستند و از تیم کنارگذاشته شدند.

نام شخصیت McCree در بازی Overwatch تغییر خواهد کرد

اما همه چیز با کنار گذاشتن این افراد تمام نشد، چرا که پس از برکناری این کارکنان، بسیاری از طرفداران بازی Overwatch از شرکت Blizzard درخواست کردند هرگونه اشاره به این اشخاص در بازی‌‌ها را حذف کند. اینطور که مشخص شد شخصی دیگر با نام الکس افراسیابی (Alex Afrasiabi) نیز به همین سرنوشت دچار شده بود و نامش از بازی World of Warcraft حذف شده بود. در نتیجه اعتراضات به گونه‌ای پیش رفت که در لیگ بزرگ بازی Overwatch، بازیکنان در هنگام برداشتن شخصیت McCree از نامش استفاده نمی‌کردند.

 

حالا اینطور که پیداست به نظر می‌رسد اعتراضات مفید بوده‌اند و شرکت Blizzard طی بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قرار بود به زودی بخشی جدید به بازی Overwatch اضافه شود که با محوریت شخصیت McCree در جریان باشد و حالا بنا به دلایل متعددی این محتوا تا انتهای سال جاری به تعویق خواهد افتاد و به جای آن بازی Overwatch‌ یک نقشه FFA (Free For All) جدید دریافت خواهد کرد.

 

کاملا مشخص است که سازندگان قصد تغییر نام شخصیت محبوب بازی را دارند و بدون شک انجام این کار برایشان بسیار سخت خواهد بود، چرا که باید تمام صداگذاری‌‌ها را در تمایم بخش‌های بازی تغییر دهند، چه در محتوایی که در حال ساختش هستند و چه محتوایی که منتشر شده‌اند. همچنین تمامی دیوار نوشته‌‌ها با نام این شخصیت نیز باید حذف شوند و جایگزین شوند و در نهایت اسم این شخصیت باید در منو‌های اصلی بازی تغییر کند.

 

سازندگان بازی در رابطه با این اتفاق توضیح دادند که برطرف کردن مشکل به وجود آمده زمان زیادی خواهد برد، چرا که این اتفاق، اتفاق بزرگی‌ست و همچنین شخصیت McCree یکی از مهم‌ترین و نام‌آشناترین شخصیت‌های بازی است. این در حالی است که آن‌ها اطلاعاتی از اینکه چه زمانی شاهد تغییر نام این شخصیت خواهیم بود، منتشر نکردند. به زودی اخبار جدیدی در رابطه با این موضوع منتشر خواهد شد که با شما به اشتراک خواهیم گذاشت!

 

اما به دنبال تمامی این اتفاقات، شاهد تصمیم‌گیری جدید کمپانی برای بازی‌های آینده‌اش نیز هستیم. اینطور که مشخص شده است، شرکت Blizzard تصمیم دارد دیگر در بازی‌های آینده‌اش، از نام کارکنان واقعی شرکت برای شخصیت‌های اصلی استفاده نکند.

این قانون جدید نتیجه دادگاهی است که شرکت Blizzard و شریکش شرکت Activition را به سواستفاده و آزار کارکنان متهم کرده است. بعد از این اتفاق کمپانی‌‌ها اقدامات سازنده‌ای در جهت بهتر کردن اوضاع در شرکت انجام دادند که مهم‌ترینشان اخراج اشخاص متهم شده بودند. نکته این است که بسیاری از این کارکنان مانند مک‌کری افراد مهمی در کمپانی بودند، برای مثال، آلن برک (Allen Brack) رئیس کمپانی Blizzard یکی از اشخاصی بود که پس از این اتفاق از کمپانی کنار گذاشته شد.

 

اگر پیش رفتن پرونده دو کمپانی برایتان جذاب است، بهتر است بدانید که به تازگی، شرکت حامی کارکنان، که از شرکت Activision Blizzard شکایت کرده است، شکایتی جدید تنظیم کرده و ادعا می‌کند، کمپانی روند تحقیقات در شرکت را به روش‌های متفاوتی به تعویق انداخته است.

 

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با بازی Overwatch و نتیجه دادگاه شرکت Activision Blizzard با ما همراه باشید.

 

نظر شما در رابطه با تغییر نام شخصیت McCree چیست؟

برچسب ها: Overwatch, Diablo 4
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.