بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree وارد مرحله تضمین کیفیت شده است

بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree وارد مرحله تضمین کیفیت شده است

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 ماه و 9 روز پیش

تقریبا یک سال از معرفی بسته گسترش دهنده Shadow of Erdtree بازی Elden Ring گذشته است، و شور و شوق بازیکنان برای تجربه این عنوان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. با اینکه اخبار رسمی از روند توسعه بازی به اشتراک گذاشته نشده، اما برخی شایعات و گزارش‌های امیدوارکننده باعث شده‌اند که فکر کنیم زمان اعلام تاریخ انتشار بازی نزدیک‌تر از چیزی است که گمان می‌کردیم.

اوایل همین ماه بود که صفحه استیم بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree به‌روزرسانی شد و همه فکر کردند که استودیو FromSoftware و شرکت Bandai Namco در حال آماده شدن برای شروع تبلیغات بازی هستند. حال اما وضعیت بازی دوباره در صفحه استیم به‌روزرسانی شده و می‌توانیم ببینیم که این عنوان دیگر وارد مراحل پایانی ساخت شده است.

در لحظه‌ی نگارش این متن، صفحه استیم بازی می‌گوید که بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree هم‌اکنون در مرحله تضمین کیفیت و دی‌باگ است، مراحلی که از آخرین فازهای توسعه بازی هستند و در طی آن، سازندگان به تجربه بازی می‌پردازند تا باگ‌های ممکن را یافته و اصلاح کنند، و از کیفیت کلی محصول اطمینان حاصل کنند. این مرحله هم توسط سازندگان بازی، و هم توسط افرادی که از خارج از استودیو استخدام می‌شوند انجام می‌گردد. 

 

در ماه دسامبر 2023 بود که یکی از خرده‌فروشی‌ها با لیست کردن بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree در بین عناوینش، این شایعه را در فضای مجازی پخش کرد که احتمالا بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree در فوریه (بهمن-اسفند) منتشر خواهد شد. در کنار این لیست، نام کنترلری با تم بازی Elden Ring هم در وبسایت قرار گرفت که توسط Thrustmaster ساخته می‌شد (که کمی بعد از وبسایت برداشته شد). این کنترلر نیز برای عرضه در فوریه برنامه‌ریزی شده بود و نشان می‌داد که احتمال عرضه خود بازی هم در این ماه زیاد است.

 

البته بعضی شنیده‌ها نیز می‌گویند که انتشار بسته گسترش دهنده بازی Elden Ring به تاریخ دیگری موکول شده. استودیو FromSoftware مدعی است که روند ساخت بازی به خوبی پیش می‌رود. در دسامبر سال میلادی قبل بود که یاسوهیرو کیتائو (Yasuhiro Kitao)، تهیه کننده بازی گفت که این عنوان هنوز تا انتشار مدتی فاصله دارد. قبل از آن هم شرکت مادر استودیو FromSoftware یعنی Kadokawa گفته بود که بازی Elden Ring: Shadow of Erdtree تا قبل از سال مالی امسال (یعنی تا اولین روز آپریل 2024 – اواسط فروردین 1403) عرضه نخواهد شد.

 

برچسب ها: Elden Ring, Elden Ring: Shadow of Erdtree
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.