شایعه: دیسک بازی Halo Infinite شامل بازی کامل نیست

شایعه: دیسک بازی Halo Infinite شامل بازی کامل نیست

رضا مدرسی رضا مدرسی
10 ماه و 1 روز پیش

چیزی تا عرضه بازی Halo Infinite باقی نمانده و نقد و بررسی‌های این عنوان دیروز منتشر شدند. محصولی که 343 Industries توسعه داده با نظرات مثبتی همراه بوده و توانسته رضایت اغلب منتقدین را به دست‌آورد، اما به نظر می‌رسد در کنار برخی ایراداتِ خود بازی، مشکلی هم برای نسخه فیزیکی پیش آمده که از روی عمد بوده و نمی‌توان گفت مایکروسافت به شکل سهوی مرتکبش شده.

 

جان لیمن (John Linneman)، از منتقدین معروف و برجسته دیجیتال فاندری، دیروز در صفحه توییتر خود به مشکل مذکور اشاره کرد و گفت: «بزرگ‌ترین انتقاد من از بازی Halo Infinite این است که دیسک، شامل بازی کامل نیست. این اولین نسخه از مجموعه Halo است که نمی‌توان ان را به شکل جداگانه و مجزا تجربه کرد؛ این اصلا موضوع خوبی نیست و امیدوارم مایکروسافت در تصمیمات خود تجدید نظر کند. انگار بازیِ کامل داخل دیسک گنجانده نشده و بدون دانلود آپدیت، نمی‌توانید از نسخه فیزیکی استفاده کنید. بسیاری از بازی‌ها حتی بدون آپدیت روز اول عملکرد خوبی دارند و این مسئله برای بازی Halo Infinite که قرار است پروسه‌ای طولانی داشته باشد، اصلا مناسب نیست.»

 

 

شاید این موضوع را بتوان به بازی Destiny 2 نیز تشبیه کرد، چرا که دیسک این عنوان با چیزی که از طریق استور دانلود می‌کنید کاملا متفاوت است و کاربر را ملزم به دانلود آپدیت می‌کند. مسئله اصلی اینجاست که اگر شخصی به اینترنت دسترسی نداشته باشد و نتواند به سرورها وصل شود باید چه کند؟ برخی از افراد صرفا برای دانلود نکردن یا وصل نشدن به اینترنت اقدام به تهیه نسخه فیزیکی می‌کنند و این مشکل قطعا برای آنان آزار دهنده خواهد بود. باید منتظر باشیم و ببینیم که آیا مایکروسافت و 343i واکنشی به این موضوع نشان می‌دهند یا نه.

 

بازی Halo Infinite ، در تاریخ 17 آذر ماه برای ایکس باکس سری ایکس و اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Halo, Halo Infinite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.