بازی Halo Infinite چهارده مرحله داستانی خواهد داشت

بازی Halo Infinite چهارده مرحله داستانی خواهد داشت

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 5 ماه و 18 روز پیش

بازی Halo Infinite با قدرت در حال پیشروی است. بخش آنلاین این بازی که چندروزی است منتشر شده طرفداران وفادار سری Halo را بسیار هیجان زده کرده است و تجربه‌ای خوش‌آیند را به آن‌ها هدیه داده است. البته این بخش هنوز مشکلاتی دارد که سازندگان در استودیو 343 Industries در حال برطرف کردنش هستند. اما به طور کلی یک بازی خاص و درجه یک به حساب می‌آید. در روز‌های اخیر شرکت مایکروسافت و استودیو 343 Industries تمام تلاششان را کرده‌اند تا با انتشار اخبار و تریلرهای جدید هیجان طرفداران در رابطه با بخش داستانی بازی را نیز در بالاترین حد ممکن حفظ کنند. پس از انتشار نمایش زمان عرضه بازی در روز گذشته حالا نوبت به انتشار اطلاعاتی جدید از بخش داستانی بازی رسیده است.

 

لیست اچیومنت‌های بخش داستانی بازی Halo Infinite منتشر شده است که اطلاعات جذابی در رابطه با بخش داستانی بازی در اختیارمان قرار می‌دهد.

بازی Halo Infinite چهارده مرحله داستانی خواهد داشت

لیست اچیومنت‌‌های منتشر شده از بخش داستانی بازی Halo Infinite می‌تواند اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با داستان اصلی و آنچه اتفاق خواهد افتاد را برایتان فاش کند، به همین دلیل قصد نداریم این لیست را با ترجمه در این بخش برایتان قرار دهیم، چرا که ممکن است تجربه بازی را خدشه دار کند. در این میان به یکی از اچیومنت‌ها خواهیم پرداخت که اطلاعاتی در رابطه با تعداد مراحل اصلی بخش داستانی بازی را به ما ارائه می‌دهد. طبق این اچیومنت که به صورت رسمی منتشر شده است، بازی Halo Infinite  درست 14 مرحله داستانی و اصلی خواهد داشت.

 

اگر بخواهیم تعداد مراحل اصلی بازی Halo Infinite را با سایر بازی‌های سری مقایسه کنیم می‌بینیم که این عنوان تعداد مراحل مشابهی را با بازی Halo 2 خواهد داشت. این در حالی است که تعداد مراحل اصلی، از بازی Halo 5 و بازی Halo 3 کمتر خواهد بود. با این وجود می‌دانیم که بازی حالتی نیمه جهان باز دارد. بنابراین می‌توان انتظار داشت که داستان مسترچیف در بازی Halo Infinite بسیار وسیع‌تر و طولانی‌تر از سایر بازی‌های سری خواهد بود و تعداد 14 مرحله نمایانگر کوتاه بودن بخش داستانی بازی نیست.

 

همچنین با توجه به استاندارد‌های سبک جهان باز، می‌دانیم که در کنار این 14 مرحله داستانی و اصلی، بسیاری فعالیت‌های جانبی و البته مراحل فرعی داستانی نیز درون بازی وجود خواهد داشت که بدون شک در روند روایت ماجرا تاثیرگذار خواهند بود.

 

بخش داستانی بازی Halo Infinite، کمتر از یک‌هفته آینده، در تاریخ 8 دسامبر (17 آذر ماه) برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر‌‌های شخصی منتشر خواهد شد.

 

نظر شما در رابطه با بازی Halo Infinite چیست؟

برای دنبال کردن اخبار مربوط به این بازی با ما همراه باشید.

برچسب ها: Halo Infinite
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.