بازی Halo Infinite دیگر Season جدیدی دریافت نخواهد کرد

بازی Halo Infinite دیگر Season جدیدی دریافت نخواهد کرد

ایلیا امینی ایلیا امینی
2 ماه و 26 روز پیش

در زمان معرفی بازی Halo Infinite استودیو سازنده این عنوان یعنی استودیو 343 Industries اعلام کرد که بازی Halo Infinite تا مدت زمان 10 سال پس از عرضه محتوا و بروزرسانی‌های متعددی را در دریافت خواهد کرد. اما با گذشت چند سال از انتشار بازی Halo Infinite تمام شرایط و اتفاقات براساس پیش‌بینی‌های استودیو سازنده پیش نرفته‌اند و حال در جدیدترین خبرها شاهد عقب نشینی استودیو 343 Industries از موازین خود در زمینه پشتیبانی و انتشار بسته‌های گسترشی برای بازی Halo Infinite هستیم.

 

در جدیدترین پخش زنده صورت گرفته از سوی سازندگان بازی Halo Infinite در شبکه اجتماعی توییچ اعلام شد که بازی Halo Infinite قرار است تا از روند حال حاضر انتشار محتویات جدید خود که به‌صورت فصلی است و Season نام دارد فاصله بگیرد و دیگر محتویات جدید با شروع هر فصل از بازی منتشر نخواهند شد. اما در عوض مدل و روش Operation که در گذشته نیز مخاطبان استودیو 343 Industries با بازی The Master Chief Collection با آن آشنایی دارند به این عنوان افزوده شود.

 

 

استودیو 343 Industries در این پخش زنده تاکید داشت که روند پشتیبانی و انتشار بروزرسانی‌ها و بسته‌های گسترش دهنده بازی Halo Infinite هم‌چنان در سال 2024 ادامه خواهند داشت اما این برنامه‌ها دیگر محدود به شروع هر فصل نخواهند شد و در بروزرسانی‌های کوچک‌تر و در قالب Operation‌های متعددی در طول سال به دست مخاطبان خواهند رسید. این برنامه‌ریزی جدید که قرار است در هر چهار و یا شش هفته یکبار به بازی اضافه شود، از یک Battle Pass کوچک‌تر که از تنها 20 مراحل (Tier) رایگان را در خود جای داده است تشکیل شده است و اولین Operation معرفی شده نیز Spirit Of Fire نام دارد که در تاریخ دهم بهمن ماه عرضه خواهد شد.

 

از محتویات بسته گسترش دهنده Spirit Of Fire می‌توانیم به گزینه‌های شخصی‌سازی جدید، یک نقشه جدید، بروزرسانی برای بخش Forge Mode و هم‌چنین چالش‌های جدید بخش Battle Pass اشاره کنیم. تمامی این اطلاعات می‌توانند این معنا را داشته باشند که استودیو 343 بیش از گذشته درحال فاصله گرفتن از پروژه‌های گذشته خود نظیر بازی Halo Infinite و تمرکز هرچه بیشتر روی عناوین بعدی خود است، و همان‌طور که در روز گذشته در اخبار اعلام شد استودیو 343 Industries در حال حاضر در مشغول توسعه و ساخت یک بازی کاملا جدید است که قرار است به‌صورت انحصاری در سال‌های آینده باری کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه شود.

 

بازی Halo Infinite هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، رایانه‌های شخصی و هم‌چنین از طریق سرویس گیم پس در اختیار کاربران قرار دارد.

برچسب ها: Halo Infinite, بازی The Master Chief Collection
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.