شایعه: استودیو 343Industries در حال ساخت نسخه جدید بازی Halo است

شایعه: استودیو 343Industries در حال ساخت نسخه جدید بازی Halo است

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 17 روز پیش

استودیو 343 Industries مطمئناً در حال حاضربا پشتیبانی از بازی Halo Infinite مشغول است. فصل دوم این بازی با نام Lone Wolves به زودی منتشر می‌شود و توسعه دهنده همچنین به طور مداوم در پشت صحنه در حال کار روی اصلاحات و تغییرات بر اساس بازخورد بازیکنان است. در حالی که قرار است سایر موارد اضافه شده مانند حالت Forge و کمپین co-op امسال نیز عرضه شوند، اما به نظر می‌رسد این استودیو کار‌های دیگری  نیز در دست دارد.

 

شایعه: استودیو 343Industries در حال ساخت نسخه جدید بازی Halo است

روزنامه‌نگار، جز کوردن (Jez Corden)، در یکی از قسمت‌های اخیر پادکست Xbox 2 گفت که او «بسیار مطمئن است» (اما نه صد درصد) که استودیو 343 Industries در حال حاضر روی بازی Halo دیگری، به غیر از بازی Halo Infinite، کار می‌کند. کوردن به جزئیات بیشتری در مورد این که پروژه ممکن است چه باشد اشاره نکرد، اما این اولین باری نیست که او در مورد این پروژه اعلام نشده صحبت می‌کند. همچنین لیست‌های شغلی منتشر شده توسط استودیو 343 Industries در چند سال گذشته نیز نشان می‌دهد که استودیو یک بازی Halo دیگر را در دست ساخت دارد.

 

البته، به‌عنوان استودیویی که بر همه‌چیزهای بازی Halo نظارت می‌کند، فهمیدن اینکه این استودیو ممکن است یک قسمت جدید دیگر در دست ساخت داشته باشد، شوکه کننده نیست (اگرچه ماهیت بازی باید جالب باشد). طبق گفته سازنده، بازی Halo Infinite قرار است پلتفرم اصلی این سری برای دهه آینده یا بیشتر باشد، بنابراین این احتمال وجود دارد که هر بازی جدیدی که در آینده نزدیک عرضه می‌شود، یک اسپین‌آف باشد.

 

این که آیا ما به معرفی بازی نزدیک هستیم یا نه مشخص نیست و می‌توان حدس‌هایی زد. اگرچه با توجه به اینکه مایکروسافت و استودیو 343 Industries در حال حاضر به طور کامل روی بازی Halo Infinite متمرکز شده‌اند (و اینکه شایعه حالت بتل رویال آن نیز هنوز به صورت رسمی تایید نشده است)، این احتمال وجود دارد که ما مدتی منتظر خواهیم ماند تا هر بازی جدید دیگری فاش شود.
 

برچسب ها: Halo Infinite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.