راهنمای سریع بدست آوردن Skill Point در بازی Marvel' Spider-Man 2

راهنمای سریع بدست آوردن Skill Point در بازی Marvel' Spider-Man 2

محمد مسعودی محمد مسعودی
4 ماه و 2 روز پیش

بازی Marvel’s Spider-Man 2، پس از دریافت نقد‌های مثبت بسیار، بالاخره برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شد. مانند بازی‌های قبلی این سری، مهارت‌های زیادی در بازی برای باز کردن وجود دارد، اما حالا هم شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) و هم مایلز مورلز (Miles Morales)، توانایی‌های منحصر به فرد خود را دارند. جدای از توانایی‌های منحصر به فرد، برای این دو شخصیت یک درخت مهارت مشترک تعبیه شده است که فرصت‌های بیشتری را برای جمع‌آوری XP و کسب مهارت‌های قدرتمند ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که برای باز کردن قفل برخی از مهارت‌ها، بازیکنان به چندین امتیاز مهارت (Skill Point) نیاز دارند. 


کسب XP لازم برای به دست آوردن امتیاز مهارت را می‌توان به شکل‌های مختلفی انجام داد و بازیکنان این آزادی را دارند که به سرعت به دنبال آن‌ها بروند. در ادامه به بررسی چند روش برای به‌دست آوردن هرچه سریعتر امتیاز‌های مهارت، می‌پردازیم.

به اتمام رساندن ماموریت‌های داستان بازی

ماموریت‌های داستان بازی، قابل توجه‌ترین مقدار XP و سایر مزایای ارزشمند را به همراه دارد. با این‌ حال، این ماموریت‌ها به نسبت سایر فعالیت‌های دیگر بازی، به زمان بیشتری برای به اتمام رسیدن نیاز دارند. اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که می‌خواهید هرچه سریع‌تر قفل محتوای مربوط به تجربه کسب شده در بازی را باز کنید، پیشنهاد می‌کنیم که به اتمام رساندن ماموریت‌های اصلی بازی را در اولویت قرار دهید.

 

مطالب مرتبط: ۱۰ نکته اساسی برای پیشرفت سریع در بازی Marvel's Spider-Man 2 


متوقف کردن جرایم

در حین گشت و گذار در شهر نیویورک، جرایم و جنایات مختلفی به صورت تصادفی در سطح شهر رخ می‌دهد. شما این آزادی را دارید که آن‌ها را نادیده بگیرید، اما نکته قابل توجه این است که متوقف کردن آن‌ها به شما ۲۰۰ XP می‌دهد و اگر اهداف موجود در این فعالیت‌ها را نیز تکمیل کنید، پاداش آن به ۵۰۰ امتیاز XP هم می‌رسد. از آنجایی که به اتمام رساندن این چنین فعالیت‌ها سریع و آسان است، توصیه می‌شود که آن‌ها را نادیده نگیرید. جدای از دریافت پاداش، رویارویی با جرائم می‌تواند به عنوان تمرینی برای شما تلقی شود، مخصوصا زمانی که قصد امتحان لباس‌ها و توانایی‌های مختلف را دارید. 


ماموریت‌های جانبی و آیتم‌های کلکسیونی

در حالی که هیچ وقت محتوای جانبی به اندازه داستان اصلی دوست داشتنی نخواهد بود، اما دریافت XP در نظر گرفته شده برای تکمیل کردن آن‌ها، انجام دادنشان را ارزش می‌دهد و جدای از آن، این ماموریت‌ها به اندازه یک ماموریت داستانی طول نمی‌کشند. علاوه بر آن، بازیکنان می‌توانند با انجام دادن فعالیت‌های جانبی، Tech Part و Hero Token، نیز دریافت کنند که برای باز کردن لباس‌های جدید و ارتقا گجت‌ها استفاده می‌شوند. همچنین اگر بازیکنان تمامی انواع فعالیت‌های جانبی همچون، Hunter Base ها، Cultural Museum ها و Brooklyn Vision ها، به عنوان پاداش یک لباس جدید نیز دریافت خواهند کرد. در حین گشت و گذار در نیویورک هم به دنبال آیتم‌های کلکسیونی باشید، زیرا با توجه به اینکه تعداد آن‌ها زیاد است، جمع‌آوری آن‌ها می تواند مقدار مناسبی XP به شما بدهد. 


انجام حرکات نمایشی

در بازی Marvel’s Spider-Man 2، بازیکنان می‌توانند با نگه داشتن دکمه مربع پس از تاب خوردن و فشار دادن دکمه‌های جهت، به انجام حرکات نمایشی بپردازند. جدای از جنبه سرگرمی آن‌ها، به ازای هر باری که این حرکات نمایشی را در هوا انجام می‌دهید، یک ضریب ثیت می‌شود و به عنوان پاداش، بازیکنان مقداری XP دریافت می‌کنند. با توجه به دریافت XP از این روش، توصیه می‌شود که از قابلیت Fast Travel خیلی استفاده نکنید و تا مقصد خود به اجرای حرکات نمایشی بپردازید. این مقادیر کوچک XP به مرور زمان به مقدار قابل توجهی می‌رسند که تنها در عرض چند دقیقه تاب خوردن در شهر بدست می‌آیند. 


Corruption Event ها

پس از تکمیل داستان بازی، بازیکنان می‌توانند به تکمیل کردن تمام ماموریت‌ها و فعالیت‌های جانبی باقی مانده بپردازند. از طرف دیگر، در بازی Marvel’s Spider-Man 2، فعالیت‌ جدیدی به نام Corruption Event وجود دارد که بازیکنان را موظف به شکست دشمنان در چندین موج حمله می‌کند. با توجه به اینکه پاداش تکمیل این فعالیت به بیش از هزار XP می‌رسد، می‌توان آن را راهی عالی برای بدست آوردن Skill Point عنوان کرد. 
 

برچسب ها: Marvel’s Spider-Man 2, Spider-Man 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.