قابلیت های کنترلر دوال سنس در دسترس کاربران رایانه شخصی قرار گرفت

قابلیت های کنترلر دوال سنس در دسترس کاربران رایانه شخصی قرار گرفت

آرمان دانه واش آرمان دانه واش
1 سال و 10 ماه و 9 روز پیش

به تازگی کشف شده است که پس از دانلود آخرین hotfix لازم، بازی Metro Exodus Enhanced Edition روی رایانه شخصی از قابلیت‌های متنوع کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5 پشتیبانی می‌کند. کاربری در فروم ResetEra برای اولین بار به این موضوع اشاره کرد، تولیدکننده بازی Metro Exodus Enhanced Edition، یعنی استودیو 4A Games، از تریگرهای تطبیق پذیر این کنترلر بهره برده است.

 

طبق گزارش بازیکنان، برای شلیک سلاح تهاجمی خود در بازی Metro Exodus Enhanced Edition باید دکمه R2 را بیشتر از حد معمول فشار دهید، این موضوع برای سلاح مگنوم هم صدق می‌کند. سلاح مگنوم بازی Metro Exodus Enhanced Edition از قابلیت‌های کنترلر دوال سنس بیشتر بهره برده و هنگامی که هنوز فشنگی درون محفظه این تفنگ قرار گرفته نشده است، شاهد از بین رفتن فشار در دکمه کنترلر دوال سنس خود خواهید بود. برای بهره بردن از قابلیت‌، ابتدا باید نحوه استفاده از کنترلر دوال سنس روی رایانه شخصی را بلد باشید. همچنین باید این کنترلر را با استفاده از سیم به رایانه خود متصل کنید چرا که این قابلیت‌ها هنگام اتصال بلوتوثی در دسترس نیستند. از وقتی که این قابلیت کشف شد، کاربران گزارش‌های مختلفی از اوقات گاه به گاهی را داده‌اند که قابلیت‌های این کنترلر به شکل ضعیفی پیاده‌سازی شده‌اند، اما مشخص است که هدف نهایی پیاده‌سازی تمام قابلیت‌های کنترلر دوال سنس پلی استیشن 5 در بازی Metro Exodus Enhanced Edition روی رایانه شخصی محسوب می‌شود.

 

 

فراموش نکنید که بازی Metro Exodus Enhanced Edition در ماه ژوئن برای پلی استیشن 5 هم منتشر خواهد شد، و تمام DLCها و وضوح 4K با نرخ 60 فریم بر ثانیه را در اختیار کاربران این کنسول قرار خواهد داد. دارندگان کنسول پلی استیشن 4 می‌توانند به صورت رایگان این بازی را برای کنسول نسل جدید سونی ارتقا دهند. در نسخه پلی استیشن 5 این بازی، فناوری رهگیری پرتو و زمان بارگزاری به شدت کاهش یافته هم پیاده‌سازی شده است. زمان بارگزاری بیش از حد، یکی از مشکلات نسخه پلی استیشن 4 این بازی به شمار می‌رفت.

 

برچسب ها: DualSense
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.