دوال سنس به عنوان بهترین کنترلر تاریخ انتخاب شد

دوال سنس به عنوان بهترین کنترلر تاریخ انتخاب شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
2 سال و 3 ماه و 25 روز پیش

بهترین کنترلر بازی کدام است؟ احتمالاً بتوان بسیاری از آنها را لیست کرد. این یک سؤال بسیار ذهنی است، اما باید تصور کنید که تکرارهای مختلف سونی از کنترلر دوال‌شاک، با توجه به طرحی که شرکت چندین بار از آن استفاده کرده، در حال اجراست. با این وجود، کنترلر دوال‌سنس احتمالاً بهترین چیزی است که سونی تا به حال تولید کرده است، اما در مقابل سایر پلتفرم‌ها چگونه قرار می‌گیرد؟

 

 

اگر از مردم بپرسید، ظاهراً بسیار کنترلر مطلوبی است. ‌BAFTA Games اخیراً یک تورنمنت برای یافتن بهترین کنترلر تا به امروز را برگزار کرده و در تعدادی از نظرسنجی‌های توییتر، کنترلر‌های مختلف را در طول سال‌ها در برابر یکدیگر قرار داده است. در نهایت، به دوال‌سنس در مقابل دوال‌شاک ۲ رسید و کنترلر کنسول پلی‌استیشن 5 برتری یافت.

 

 

بله، کنترلر دوال‌سنس با رای مردم، عنوان بهترین کنترلز کننده تاریخ را به خود اختصاص داد. این یک تایید بسیار عالی برای دوال‌سنس است، و ما می‌گوییم که این یک برنده شایسته است. کنترلر‌های خارق‌العاده زیادی وجود دارد، اما بازخورد هپتیک و تریگر‌های تطبیق پذیر کنترلر دوال‌سنس به آن برتری داده، و طراحی فیزیکی اساساً از هر نظر پیشرفته‌تر از کنترلر دوال‌شاک است.
 

برچسب ها: DualSense
1 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.