شایعه:  انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به تعویق افتاد

شایعه: انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League به تعویق افتاد

محمدحسین  مهربان زاده محمدحسین مهربان زاده
1 سال و 3 ماه و 17 روز پیش

از زمان نمایش گیم پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در ماه گذشته، این بازی با استقبال کم تماشاگران مواجه شده است و سرویس زنده این بازی نیز انتقادات گسترده ای را به خود جلب کرده است که به نوبه خود به نظر می‌رسد برنامه‌های مربوط به انتشار آن را تحت تاثیر قرار داده است.

 

به ‌تازگی گزارش شده است که انتشار این بازی در اواخر ماه می با تاخیر همراه است و به نظر می‌رسد که این تاخیر ممکن است حتی شدیدتر از آنچه از قبل پیشبینی می‌شد باشد.

 

 

بر اساس گزارش‌ها، بازی Suicide Squad: Kill the Justice League تا اواخر امسال به عقب رانده می‌شود.

 

همچنین طبق گزارش جز کوردن (Jez Corden) در وبسایت Windows Central این بازی می‌توانست تا سه ماه سوم امسال به عقب رانده شود، اگرچه به گفته روزنامه نگار جف گراب (Jeff Grubb) ممکن است شاهد تاخیر طولانی تری باشیم. جف گراب اخیراً در پادکست Game Mess Decides خود اعلام کرده است  که بر اساس شنیده‌هایش، این بازی تا سال 2024 به تعویق افتاده است.

 

کمپانی WB Games هنوز در مورد تاریخ انتشار این عنوان اعلامیه رسمی منتشر نکرده است، اما می‌توان حدس زد که ناشر در آینده نزدیک اطلاعات جدیدی را در مورد آن منتشر خواهد کرد.

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای کنسول پلی استیشن 5، کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و اس و رایانه شخصی در حال توسعه است.

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.