تریلر زمان عرضه‌ی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League منتشر شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 7 روز پیش

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League استودیو Rocksteady، بازخوردهای جدیدی از بازیکنانی که آن را امتحان کرده‌اند، دریافت کرد و می‌توان گفت که اختلاف نظرات میان بازیکنان، کاملا قابل مشاهده است. با این حال، تریلر زمان عرضه‌ی این بازی به تارگی منتشر شده‌است.

 

همچنین اطلاعات جدیدی از بازی منتشر شده‌است. این اطلاعات علاوه بر برجسته کردن حرکات و توانایی‌های منحصر به فرد هر یک از شخصیت‌های بازی، نگاهی اجمالی به انواع ماموریت‌های بازی نیز، انداخته است که برای مثال، می‌توان به Affliction Training و پیداکردن شخصیت Lex Luthor، اشاره کرد. یکی از بخش‌های قابل توجه، باس فایتی است که در آن، هدف اصلی بازیکنان، جمع‌آوری Terminaut Bit از دشمنان شکست خورده و پس از آن، شلیک به نقطه ضعف باس بازی، است. 

 

 


در یکی دیگر از ماموریت‌های بازی، هدف بازیکنان، از بین بردن سربازان شخصیت Brainniac و محافظت از گیاهان Poison Ivy خواهد بود. طبق اطلاعات جدید، این ماموریت عمدتا نیازمند حرکت سریع بازیکنان بین مکان‌های مختلف، از بین بردن دشمنان و تکرار همین روند، است. در ماموریتی دیگر، هدف بازیکنان نجات غیر نظامیان و رساندن آن‌ها به محلی امن با یک اتوبوس عنوان شده بود، اما در عمل، بازیکنان فقط وظیفه جمع‌آوری و قرار دادن آن‌ها در اتوبوس را داشتند. 


بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ دوم فوریه (۱۳ بهمن ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 5 و کامپیوترهای شخصی، منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.