اطلاعات جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League فاش شد

اطلاعات جدیدی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League فاش شد

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 4 ماه و 2 روز پیش

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League از همان ابتدا توسط استودیو Rocksteady و کمپانی WB Games به‌عنوان یک بازی Co-op معرفی شد، اگرچه استودیو سازنده بازی تایید کرده است که تمام قسمت‌های بازی را به‌صورت تک نفره نیز می‌توان تجربه کرد. اما در این بین، بسیاری از بازیکنان نگران نوع تجربه‌ای است که بازی قرار است ارائه دهد. آیا مانند دیگر عناوینی که اخیرا این مسیر را پیش گرفتند، مثل بازی Marvel’s Avengers و بازی Gotham Knights، با شکست روبه‌خواهد شد؟

 

بدیهی است که قضاوت نهایی این بازی هنوز خیلی زود است و باید منتظر باشیم و ببینیم بازی در هنگام عرضه چه عملکردی را از خود نشان می‌دهد، اما اطلاعات فاش شده جدید درمورد بازی دید بهتری از محتویات آن به ما می‌دهند.

 

 

خیراً تصویر جدیدی از بازی در سایت 4chan منتشر شده است که صفحه منوی درون بازی و چیز‌های دیگری را نشان می‌دهد. این اطلاعات کاملا این قضیه را تایید می‌کنند که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League عنوانی فوق سرویس محور خواهد بود. در این تصویر بخش Battle Pass نیز در منو دیده می‌شود که ممکن است برای برخی عجیب باشد؛ چراکه تا این لحظه هیچ خبری از وجود Battle Pass در بازی نبود.

 

در همین حال، منوی بازی همچنین دارای یک برگه Store یا فروشگاه است که به خریدهای درون بازی اشاره می‌کند. در این بین گزینه‌های دیگری مانند Socials (برای برقرار کردن رابطه با دیگر بازیکنان)، Message of the Day (به معنی پیامِ روز که احتمالا می‌تواند به چالش‌های روزانه بازی مربوط باشد) و چندین ارز درون بازی نیز در بالای صفحه کاراکتر نمایش داده می‌شود. جالب اینجاست که به نظر می‌رسد صفحه نمایش شخصیت‌ها نیز تایید می‌کند که بازی از قابلیت Cross-Play پشتیبانی می‌کند؛ به این صورت که چهار شخصیت قابل بازی روی صفحه نمایش داده می‌شوند و کاپیتان بومرنگ برخلاف سه شخصیت دیگر نماد پلی استیشن را در کنار خود دارد.

 

 

سایت خبری VGC اعتبار این تصویر فاش شده را در گزارش خود تایید کرده است. این سایت ادعا می‌کند که اسکرین شات از یک نسخه آزمایشی اخیر بازی گرفته شده است. ارزهای نشان داده شده در صفحه کاراکتر، XP مخصوص هر یک از چهار شخصیت قابل بازی است که برای ارتقا و سفارشی کردن درخت مهارت آن‌ها استفاده می‌شود. این گزارش همچنین ادعا می‌کند که Battle Pass بازی روی آیتم‌های مربوط به شخصی سازی متمرکز خواهد بود.

 

خیرا تایید شده است که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ 26 مه (پنج خرداد سال 1402) عرضه خواهد شد، بنابراین امیدواریم در آینده ای نه چندان دور نگاه دقیق‌تری به آن بیاندازیم.

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.