تست خصوصی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برگذار خواهد شد

تست خصوصی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برگذار خواهد شد

آرین صفری آرین صفری
4 ماه و 28 روز پیش

کمپانی Warner Bros. ثبت نام برای تست آلفای خصوصی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را آغاز کرده است. این کار رامی‌توان گامی بزرگ برای بازیکنانی که منتظر این بازی هستند دانست. بازی Suicide Squad: Kill the Justice League که در سال 2020 مغرفی شد، یک بازی شوتر چهار نفره است که در آن می‌توانید به‌عنوان یکی از اعضای «جوخه انتحار» بازی کنند. البته می‌توانید آن را به‌صورت تک نفره هم تجربه کنید. 

 

 

این بازی قرار بود در سال 2022 منتشر شود، اما تا سال 2023 به تعویق افتاد. در رویداد PlayStation State of Play که در فوریه سال 2023 پخش شد، توسعه دهندگان یک پیش نمایش طولانی از گیم پلی را نشان دادند. اما طرفداران استفاده زیاد بازی از عناصر سرویس محور را دوست نداشتند. بنابراین، بازی دوباره به تعویق افتاد و اکنون قرار است در فوریه 2024 منتشر شود. از زمان اضافی برای رفع نگرانی‌های طرفداران و بهبود عملکرد بازی هنگام عرضه استفاده شد.

 

با نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، کمپانی Warner Bros ثبت نام برای تست آلفای بسته را به طور رسمی آغاز کرده است. شرکت‌کنندگان منتخب می‌توانند بازی را از 30 نوامبر (نهم آذر) تا 4 دسامبر (13 آذر) امتحان کنند. این شرکت همچنین گفته است که این تست آلفا فقط یک بخش کوچک خاصی از قسمت داستانی بازی است و نشان دهنده محصول نهایی نخواهد بود. هدف اصلی تست‌های آلفا آزمایش زیرساخت آنلاین بازی است. برای ثبت نام در آلفا، بازیکنان نیاز به یک حساب Warner دارند و باید با یک توافق نامه عدم افشا موافقت کنند.

 

 

تست آلفای خصوصی، گامی مهم در روند توسعه بازی است. این به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا بازخورد ارزشمندی از بازیکنان جمع‌آوری کنند و هرگونه مشکل یا باگ احتمالی را که باید قبل از انتشار رسمی بازی برطرف شود، شناسایی کنند. این تست تضمین می کند که محصول نهایی تا حد امکان لذت بخش باشد. علاوه بر این، به بازیکنان فرصتی منحصر به فرد می دهد تا در توسعه بازی سهیم باشند و صدایشان شنیده شود.

 

در کل، این خبر بسیار خوبی برای طرفداران بازی Suicide Squad: Kill the Justice League است. تریلر جدیدی در 20 نوامبر منتشر شد که در هارلی کویین (Harley Quinn) و دیگر شخصیت‌های محبوب این بازی در آن حضور داشتند. به‌نظر می‌رسد در این بازی جوخه انتحار توسط آماندا والر (Amanda Waller) استخدام شده‌اند تا لیگ عدالت را که اکنون تحت کنترل برینیَک (Brainiac) هستند، از بین ببرند. اگرچه تاخیرهای بازی بسیاری از طرفداران را ناامید کرده است، زمان اضافی صرف شده برای بهبود عملکرد آن، قطعا کمک شایانی به بازی خواهد کرد.

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.