برای تجربه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باید همیشه آنلاین باشید

برای تجربه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باید همیشه آنلاین باشید

آرین صفری آرین صفری
1 سال و 2 ماه و 24 روز پیش

به‌نظر می‌رسد برای اجرای بازی Suicide Squad: Kill the Justice، جدیدترین عنوان استودیو محبوب Rocksteady، الزامی است که همیشه آنلاین باشید. حال که حضور Battle Pass نیز در این بازی فاش شده و نگرانی‌های خاص خود را برای بازیکنان به‌همراه داشته است، آنلاین بودن دائمی و نیاز به اتصال اینتنرنت بازیکنان چیزی از این نگرانی‌ها کم نکرد. همیشه نیاز به آنلاین بودن بازیکنان، چه هنگام بازی با دوستان و چه به صورت تک نفره، نشانه دیگری است که این عنوان تا حد زیادی با عناوین قبلی این استودیو متفاوت خواهد بود.

 

 

این بازی که بعد از وقایع بازی‌های Batman Arkham جریان دارد، برخی جزئیات هیجان انگیزی مانند خشونت جوخه انتحار را به تصویر خواهد کشید؛ اما در همین حال برخی دیگر از ویژگی‌های آن به‌خصوص لزوم آنلاین بودن همیشگی بازیکن و وجود Battle Pass در بازی نگرانی‌هایی را در میان بازیکنان ایجاد کرده است. چنین کارهایی ممکن است به عمر بازی هم مربوط باشند، زیرا با این اوصاف بازی تنها زمانی قابل اجرا خواهد بود که سرورهای آن به درستی کار کنند.

نیاز به آنلاین بودن در بازی توسط کاربری به‌نام Wario64 در توییر گزارش شد که یک اسکرینشات از صفحه سؤالات متداول در سایت بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را منتشر کرد و بیان کرد که اتصال به اینترنت برای تجربه انفرادی یا آنلاین لازم است. سایر جزئیاتی که در مورد بازی در اسکرین شات یافت می‌شود این است که بازی کاملا از قابلیت بین نسلی (کراس پلتفرم) پشتیبانی می‌کند. همچنین در ادامه تاکید کرد که این بازی یک داستان کاملا جدید را به‌تصویر می‌کشد و با فیلم‌های دنیای سینمایی DC ارتباط ندارد.

 

 

طبیعتا، واکنش‌ها نسبت به این اخبار منفی بوده‌اند و حتی بسیاری از بازیکنان اعلام کرده‌اند که بازی را خریداری نخواهند کرد و برخی دیگر مدعی شدند که این بازی در از همان ابتدا مرده به حساب می‌آید. یکی از کاربران توییر همچنین در مورد اینکه بازی سریع‌تر از بازی Marvel's Avengers زودتر از زبان‌ها خواهد افتاد، شوخی کرد. البته این اولین باری نیست که این بازی با بازی Marvel's Avengers مقایسه می‌شود و با فاش شدن جزئیات مختلف درباره بازی این مقایسه‌ها بیش از پیش خواهند شد. طرفداران به طور نامطلوبی این دو بازی را با هم مقایسه می‌کردند و نگران بودند که این بازی کاملا یک عنوان سرویس محور باشد و اکنون با شرط آنلاین بودنی که برای آن تایید شده، مهر تایید محکمی بر این موضوع زده شد.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد طرفداران DC که می‌خواهند تجربه‌ای متمرکز و تک نفره داشته باشند، باید منتظر بازی Wonder Woman باشند که قرار است توسط استودیو Monolith (توسعه دهنده بازی Shadow of Mordor) ساخته شود. اگرچه بازی Suicide Squad: Kill the Justice هنوز هم می‌تواند به عنوان یک بازی سرگرم‌کننده با محوریت چند نفره که داستان سری بازی Batman Arkham را ادامه می‌دهد برجسته شود، اما وجود چنین ویژگی‌هایی در بازی قطعا روی فروش آن تاثیر خواهد داشت.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ ۲۶ می (پنج خرداد) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.