شایعه‌ شخصیت جدید بازی Suicide Squad: Kill th Justice League مربوط به کیست

شایعه‌ شخصیت جدید بازی Suicide Squad: Kill th Justice League مربوط به کیست

محمد مسعودی محمد مسعودی
3 ماه و 24 روز پیش

به نظر می‌رسد که بازی Suicide Squad: Kill the Justice League، شخصیت‌های قابل بازی بیشتری، به نسبت چیزی که تا الان نشان داده، در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد. در میان شخصیت‌هایی که حضور آن‌ها در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League شایعه شده، یک شخصیت شرور بالقوه وجود دارد که بسیار مبهم‌تر از چیزی است که خیلی از بازیکنان فکر می‌کردند. 

یک داده‌کاو با نام میلر راس (Miller Ross)، که منبع جزئیات فاش شده قبلی نیز است، مجموعه‌ای از ایموجی‌ها را منتشر کرد که نشان‌دهنده شخصیت‌های بازی Suicide Squad: Kill th Justice League بودند. این اموجی‌های منجر به شکل‌گیری حدس و گمان‌هایی درباره شخصیت‌های اصلی شرور قابل بازی آینده شده است و این گمانه زنی‌ها از شخصیت Kill Frost تا Death Stroke را در بر می‌گیرند. با این حال، اموجی ترازو نشان داده شده توسط این داده‌کاو، توجهات زیادی را به خود جلب کرده، زیرا طرفداران در حدس زدن اینکه این اموجی مربوط به چه شخصیتی است، مشکل دارند. برخی می‌گویند که این اموجی مربوط به شخصیت Two Face است که هویت مجرمانه‌اش با نماد ترازو که به معنای قانون و عدالت است، تضاد دارد. برخی دیگر هم می‌گویند که این اموجی مربوط به شخصیت Equinox، شخصیت شرور سریال Batman: The Brave and the Bold است که وسواس شدیدی روی تعادل داشتن در هر زمینه‌ای، دارد.

 

شخصیت Libra می‌تواند همان شخصیت ناشناخته بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باشد

اگرچه اموجی ترازو با شخصیت شرور مورد انتظار در بسته گسترش دهنده بازی Suicide Squad: Kill th Justice League، هم‌خوانی ندارد، اما یکی از شخصیت‌های قابل توجه از جهان DC می‌تواند به آن مربوط باشد. شخصیت Libra، یکی از شخصیت‌های شرور از سری Justice League، می‌تواند نزدیک‌ترین حدس ممکن باشد. جدای از نقش بستن نماد ترازو روی سینه Libra، ریشه‌های عمیقی از مفهوم تعادل در هویت این شخصیت نیز دیده می‌شود. در اصل، این Libra بود که الهام بخش شخصیت Equinox شده بود. اگرچه شخصیت Libra در میان مخاطبان معمولی یا حتی برخی از طرفداران سر سخت، شخصیتی ناشناخته محسوب می‌شود، اما کاوش در جزئیات داستان این شخصیت، می‌تواند تجربه‌ای غنی و همه‌جانبه را برای بازیکنان به ارمغان آورد. 

 

Libra کیست؟

جاستین بالانتین (Justin Ballantine) قبل از تبدیل شدن به شخصیت Libra، پسر جوانی بود که مادرش را پس از یک حادثه دارویی ناگوار، از دست داده بود. جاستین که به همراه پدر بد رفتارش زندگی می‌کرد، با پس انداز خود یک تلسکوپ خرید و آرامش خود را در میان تماشا کردن آسمان شب، پیدا کرد. یک شب که پدرش او را در حال کار با تلسکوپ دید، او را تهدید به خشونت کرد. پدر جاسیتن در میان خشم و عصبانیت، تعادل خود را از دست می‌دهد و از پشت بام سقوط می‌کند و جان خود را از دست می‌دهد. پسرک نشست و به جسد پدرش نگاه کرد و این فکر به او القا شد که زندگی حول مفهوم حفظ تعادل می‌چرخد. جاستین با انگیزه تبدیل شدن به خدا و اجرای مفهوم تعادل خود در جهان، شخصیت Libra را خلق کرد و به یکی از خدمتکاران شخصیت Darkseid تبدیل شد. در حالی که Libra یک انتخاب نا متعارف برای بازی Suicide Squad: Kill th Justice League محسوب می‌شود، اما در جهان DC از اهمیت بالایی برخوردار است. 

از نظر توانایی‌های فردی، شخصیت Libra چیزهای زیادی برای نشان دادن در بازی Suicide Squad: Kill th Justice League دارد. در طول سال‌ها و انتشار داستان‌هایی فراوان در کمیک‌های DC، این شخصیت قدرت، مقاومت و هوش قابل‌ توجهی را از خود به نمایش گذاشته. اما توانایی‌های این شخصیت به این‌ها ختم نمی‌شود و Libra برای رسیدن به اهداف بلند پروازانه خود، توانایی‌های خارق‌العاده‌ای را نیز به دست آورده است:

مصونیت در برابر تله پاتی (Telepathy)
دسترسی به کلاه‌های شخصیت Justifier که می‌تواند کسیانی که از آن‌ها استفاده می‌کنند را به بردگانی بی‌ذهن تبدیل کند
دسترسی به Transmortifier، دستگاهی که می‌توان نیمی از توانایی‌های یک ابر انسان را جذب کند

 

مزایا و معایب احتمالی گنجاندن شخصیت Libra در بازی Suicide Squad: Kill th Justice League

در حالی که ممکن است شخصیت Libra یک گزینه مبهم برای یک عنوان اصلی به نظر برسد، اما با توجه به روند بازی Suicide Squad: Kill th Justice League، شانس خوبی برای حضور در این بازی دارد. در این بازی ما شاهد شخصیت‌هایی کمتر شناخته شده مانند شخصیت‌های Dr Poison ،Dr Sivana ،Merlyn و غیره بودیم. در حال حاضر به نظر می‌رسد که استودیو Rocksteady در حال برنامه ریزی برای گنجاندن مجموعه قابل توجهی از ارجاعات خاص از ضد قهرمانان بزرگ جهان DC و IP‌های گسترده آن است. 

با این حال، گنجاندن احتمالی شخصیت Libra به بازی Suicide Squad: Kill th Justice League، به دلیل وفاداری او به شخصیت Darkseid، موجب به وجود آمد سوالاتی می‌شود. در بازی‌ای که تبهکاران برای مبارزه با تهدیدی بزرگ با نام Brainiac، اختلافات خود را کنار می‌گذارند، حضور شخصیتی که برای شخصیت شروری مانند Darkseid کار می‌کند، کمی سوال برانگیز است. از آن جایی که روز به روز، جزئیات بیشتری درباره بازی Suicide Squad: Kill the Justice League توسط توسعه دهنده تایید می‌شود، انتظار می‌رود که هویت شخصیت‌های فاش شده نیز به زودی تایید شوند.

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.