بازی Suicide Squad: Kill the Justice League جریمه جالبی برای سرپیچی از دستورات دارد

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League جریمه جالبی برای سرپیچی از دستورات دارد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
5 ماه و 4 روز پیش

با این‌که سرویس محور بودن بازی Suicide Squad: Kill the Justice League انتقادات زیادی را روانه استودیو Rocksteady کرد، طرفداران کمیک‌های DC و البته سری بازی Batman Arkham به‌خاطر گذشته درخشان این استودیو همچنان به بازی امیدوار هستند. اگرچه هنوز مشخص نیست که کیفیت نهایی بازی چگونه خواهد بود، اما جزئیات جدیدی که از آن منتشر شده می‌تواند برای طرفداران کمیک‌ها و «جوخه انتحار» بسیار جذاب باشد.

به تازگی مشخص شده که اگر بازیکنان به هر دلیلی از دستورات مرحله سرپیچی کنند، اماندا والر (Amanda Waller) بمب درون سر آن عضو از جوخه انتحار را منفجر می‌کند.

 

اعضای جوخه انتحار با یک بمب درون سرشان از سوی والر تهدید می‌شوند تا هرگز از دستورات سرپیچی نکنند. در این مورد، استریمری که در حال نمایش بخشی از بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بود به‌خاطر مشکل فنی از دیگر شخصیت‌های جوخه انتحار عقب افتاد. او که کنترل کاپیتان بومرنگ را برعهده داشت توسط والر به روش‌های مختلف تهدید شد و بعد از پایان مهلت والر برای بازگشت به سمت بقیه اعضای گروه، بمب داخل سرش منفجر شد.

 

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در تاریخ دو فبریه (13 بهمن) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود.
 

برچسب ها: Suicide Squad: Kill the Justice League
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.