ممکن است بازی Battlefield 2042 رایگان شود

ممکن است بازی Battlefield 2042 رایگان شود

آرین صفری آرین صفری
2 سال و 4 ماه و 4 روز پیش

عملکرد ناامید کننده بازی Battlefield 2042 ممکن است کمپانی EA را مجبور کند که این سری را در آینده به صورت رایگان عرضه کند. تام هندرسون (Tom Henderson)، افشاگر معروف سری بازی Battlefield، در آخرین توییت خود گفت که توسعه دهنده بازی Battlefield 2042 از عملکرد این بازی بسیار ناامید شده است. در نتیجه، به نظر می‌رسد که این شرکت به دیگر گزینه‌های تجاری روی آورد. به گفته تام هندرسون، این گزینه‌ها شامل رایگان بودن بازی نیز می‌شود.

 

 

استقبال طرفداران از بازی Battlefield 2042 بسیار ضعیف و ناامید کننده بوده است. در استیم، از بین تمام نقد و بررسی‌های نوشته شده درباره بازی، تنها 32 درصد آن‌ها مثبت بوده‌اند. البته در این نقدهای مثبت نیز نگرانی‌هایی در مورد عملکرد بازی و مشکلات فنی آن دیده می‌شود. متأسفانه این مسائل متعدد در تعداد بازیکنان بازی تاثیر مستقیم داشته است. تعداد نفرات سرور‌ها یکی از نگرانی‌های توسعه دهندگان است که باتوجه به نمودارهای استیم، بیشتر طرفداران این سری به بازی Battlefield 5 روی آورده‌اند.

 

با در نظر گرفتن این موضوع، ناامیدی EA از این بازی چندان تعجب آور نیست، اما میزان آمادگی آن‌ها برای اعمال تغییرات اساسی در این بازی شوتر پرچمدار هنوز مشخص نیست. رایگان شدن بازی تعدیل قابل توجهی خواهد بود، اما هنوز گزینه‌های زیادی روی میز قرار دارند. در هر صورت، هرچه شرکت EA و استودیو DICE تصمیم بگیرند، ممکن است چندین سال طول بکشد تا نتایج این بحث‌ها را در عمل ببینیم. چرخه توسعه سری بازی Battlefield حدودا دو یا سه سال طول می‌کشد. ایجاد تغییری بزرگ در فرمول کلی این سری می‌تواند به این معنا باشد که طرفداران برای نسخه بعدی این فرنچایز باید مدت بیشتری صبر کنند.

 

برچسب ها: Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.