بازی Overwatch در سال گذشته 10 میلیون بازیکن جدید جذب کرد

بازی Overwatch در سال گذشته 10 میلیون بازیکن جدید جذب کرد

احتمالا توسعه بازی Overwatch متوقف شده است تا شرکت Blizzard بتواند روی بازی Overwatch 2 تمرکز کند، ولی با این وجود بازی Overwatch همچنان در حال رشد است. کارگردان بازی Overwatch 2، یعنی ارون کلر (Aaron Keller)، که پس از جدایی اخیر جف کپلان (Jeff Kaplan) از Blizzard جای او را گرفت، فاش کرد که تعداد بازیکنان این بازی در سال 2021 به 60 میلیون نفر رسیده است. این بازی در انتهای سال 2019 تنها 50 میلیون بازیکنان داشت.

کلر گفت: «ما 60 میلیون بازیکن داریم که عاشق این قسمت از بازی هستند و به این بخش بازیکن مقابل بازیکن (PvP) بازی وابسته هستند. ما می‌دانیم که از این به بعد باید برای ساخت بهترین نسخه ممکن از یک بازی شوتر تیمی تلاش کنیم.»

 

البته مشخص نیست که شرکت Blizzard چگونه به این آمار دست پیدا کرده است. ممکن است این استودیو کاربرانی که تنها هنگام آخر هفته‌های آزاد خود بازی می‌کنند یا چند اکانت دارند را شمارش کرده باشد. همچنین بازی Overwatch طی دوره‌ کوتاهی از سال 2020 رایگان بود. ولی با این وجود باز هم نمی‌توان گفت که تعداد بازیکنان بازی Overwatch تحسین‌برانگیز نیست. و چه محتویات جدیدی برای این بازی منتشر شود چه نشود، بازی Overwatch تجربه خوبی برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد، به خصوص اگر با دوستان خود به این بازی بپردازید.

 

امیدواریم که شرکت Blizzard در بازی Overwatch 2 هم به همین شکل جلو رفته و موفقیت‌آمیز عمل کند، همچنین امیدواریم که به زودی اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر شود.

برچسب ها: Overwatch
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.