شایعه: بازی Overwatch 2 باز هم با تاخیر مواجه خواهد شد

شایعه: بازی Overwatch 2 باز هم با تاخیر مواجه خواهد شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
1 سال و 3 ماه و 21 روز پیش

کمپانی Blizzard در هفته‌های اخیر و شدت گرفتن موج اعتراضات از رفتار مدیران ارشد این کمپانی، روزهای پر مشغله‌ای را پشت سر گذاشته است. در پی این شکایت‌ها و موج منفی شکل گرفته پیرامون این شرکت، بسیاری از حامیان مالی لیگ جهانی Overwatch مانند IBM و Coca Cola، قرارداد‌های خود را فسخ کرده و دیگر از این مسابقات پشتیبانی مالی نخواهند کرد.

 

شایعه: بازی Overwatch 2 باز هم با تاخیر مواجه خواهد شد


جدیدترین مشکلی که این کمپانی با آن سر و کله می‌زند، پیچیدگی روند توسعه بازی Overwatch 2 و احتمال تاخیر دوباره تاریخ انتشار آن است. Metro که منبع قابل اعتمادی در زمینه لو دادن اخبار مربوط به بازی Overwatch محسوب می‌شود، اخیرا ادعا کرده که پروسه ساخت قسمت دوم این بازی بیشتر از چیزی که سازندگان پیش‌بینی می‌کردند طول خواهد کشید و انتشار این بازی در سال 2022 هم دور از ذهن به نظر می‌رسد.

 

 البته باز هم لازم به ذکر است که این اطلاعات که از طریق منابع داخلی لیکر Metro اعلام شده‌اند، اخبار رسمی محسوب نمی‌شوند و ممکن است اشتباه باشند.

کمپانی Blizzard پیش از این به صورت رسمی اعلام کرده بود که بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در سال 2021 منتشر نخواهند شد. البته هنوز هم این احتمال وجود دارد که نسخه بتای بازی Overwatch 2 در سال 2021 منتشر شود. قسمت اول این مجموعه بتای نسبتا طولانی را تجربه کرد و ممکن است همین اتفاق برای قسمت دوم هم رخ دهد.

برچسب ها: Overwatch, Overwatch 2
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.