استودیو 343i برای انتشار فصل دوم بازی Halo Infinite «هیجان‌زده» است

استودیو 343i برای انتشار فصل دوم بازی Halo Infinite «هیجان‌زده» است

رضا مدرسی رضا مدرسی
2 سال و 1 ماه و 23 روز پیش

تام فرنچ (Tom french)، رئیس بخش چند نفره بازی Halo Infinite و استودیوی 343i در مصاحبه‌ای با واشینگتن پست به فصل دوم این عنوان اشاره کرد و گفت که خود آنها نیز بی‌صبرانه در انتظار عرضه فصل دوم هستند و هیجان زیادی برای دیدن واکنش و بازخورد کاربران دارند. او در جریان مصاحبه به برخی انتقادات که حول محور کمبود محتوا در بازی وجود داشتند جواب داد.

 

فرنچ به طرفداران اطمنیان خاطر می‌دهد که فصل دوم همراه خود محتوای بسیار زیادی خواهد داشت، حالات جدیدِ بازی، نقشه‌های جدید، سلاح‌های جدید و بسیاری موارد دیگر که به‌زودی خواهیم فهمید چه هستند. او در انتها می‌گوید که خودش و دیگر اعضای استودیو نیز بی‌صبرانه منتظر هستند تا فصل دوم هر چه زودتر منتشر شود:

«نقشه‌های جدید خواهیم داشت، حالات جدید خواهیم داشت، تجربه‌های جدید خواهیم داشت و کلی چیز جدید دیگر خواهیم داشت. خیلی دوست دارم ببینم واکنش طرفداران وقتی که این فصل را منتشر می‌کنیم چه خواهد بود.»

استودیو 343i برای انتشار فصل دوم بازی Halo Infinite «هیجان‌زده» است

فرنچ می‌گوید که از مشکلاتی که بخش چند نفره با آنها درگیر است خبر دارد، و هواداران می‌توانند مطمئن باشند که این ایرادات به‌زودی حل خواهند شد:

«این [مشکلات] پلتفرم ما را قوی‌تر می‌کنند، ساختارمان را قوی‌تر می‌کنند و بنیادمان را نیز مستحکم‌تر می‌سازند؛ برای مثال حالت Ranked، که می‌دانیم جای بهتر شدن دارد. خودمان می‌خواستیم بهتر بسازیمش. رویای بهتر شدنش را هم داشتیم. پس بیایید آن را وارد همین مسیر کنیم، و خب بازی Halo Infinite اولین تجربه ما با رایانه‌های شخصی است و مجبوریم روی این نقطه نیز بیشتر کار کنیم.»

 

بخش Co-op و Forge بازی Halo Infinite همزمان با فصل دوم این عنوان منتشر خواهند شد. گفته شده که فصل دوم در ماه می عرضه خواهد شد و به کاربران اجازه تجربه چند نفره بخش داستانی را خواهد داد. چندی پیش اندرو ویتس (Andrew Witts) که رئیس بخش چند نفره بازی هیلو اینفینیت بود استودیوی 343i را ترک کرد و تام فرنچ جای او را گرفت.

 

برچسب ها: Halo Infinite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.