شایعه: نسخه بعدی بازی Battlefield ممکن است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود

شایعه: نسخه بعدی بازی Battlefield ممکن است در سال ۲۰۲۴ منتشر شود

محمدرضا عابدی محمدرضا عابدی
2 سال و 1 ماه و 13 روز پیش

بازی Battlefield 2024 ساخت استودیو Dice در نوامبر سال گذشته منتشر شد و با وجود چند بسته بزرگ منتشر شده برای رفع مشکلات آن که تغییرات زیادی با خود به همراه داشتند (که یکی از این تغییرات یک صفحه نشان دادن امتیازات با طراحی جدید بود)، هنوز مشکلاتی دارد. مدیرعامل کمپانی Electronic Arts یعنی اندرو ویلسون (Andrew Wilson) به تازگی در مورد «دید طولانی مدت» این کمپانی نسبت به سری بازی صحبت کرده بود و همچنین از روند توسعه جدیدی که توسط رئیس جدید این مجموعه یعنی وینس زامپلا (Vince Zampella) در حال اتفاق افتادن است تعریف کرده بود.
 
با این حال، افرادی که بی‌صبرانه منتظر نسخه بعدی بازی Battlefield هستند احتمالا فعلا باید منتظر بمانند. سال گذشته ویلسون اعلام کرده بود که انتشار یک نسخه جدید از بازی Battlefield هر دو سال یک روند منطقی محسوب می‌شود و اگر طبق این صحبت قرار بود نسخه جدید بازی Battlefield منتشر شود، باید در سال ۲۰۲۳ منتظر آن می‌بودیم. با این حال تام هندرسن (Tom Henderson) به تازگی در مقاله‌ای منتشر شده در وبسایت WhatifGaming طبق صحبت‌هایش با منابع موثق اعلام کرده «با وجود آن که برنامه اصلی قرار بود به همین شکل پیش رود، اما اگر واقعا در سال ۲۰۲۳ یک بازی جدید از سری بازی‌های Battlefield منتشر شود باعث تعجب خواهد بود»

کمپانی EA هنوز به آینده بازی Battlefield 2042 امیدوار است
 
معنای این حرف می‌تواند انتشار نسخه جدیدی از بازی در سال ۲۰۲۴ باشد هرچند که برنامه واقعی انتشار نسخه بعدی بازی Battlefield نهایی نشده است. استودیو Dice و کمپانی EA در کنار Zampella تا این لحظه در ارتباط با زمان یا چگونگی انتشار نسخه بعدی بازی Battlefield ساکت بوده‌اند. هندرسن قبل‌تر در ارتباط با عنوان بعدی اعلام کرده بود که قرار است یک «تیراندازی قهرمانی» باشد و اندکی بعد نیز اعلام کرد که «بخش بزرگی» از استودیو Dice در حال کار روی نسخه بعدی بازی هستند که در دنیای مدرن و یا آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد. ظاهرا بسیاری از تغییراتی که بازی Battlefield 2042 با خود به همراه داشت نیز قرار است به دست فراموشی سپرده شوند هرچند که این لزوما به معنای حذف شدن Specialist‌ها و مسابقات ۱۲۸ نفره نیست. 

برچسب ها: Battlefield, Battlefield 2024
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.