بخش چند نفره بازی Halo Infinite رایگان خواهد بود

بخش چند نفره بازی Halo Infinite رایگان خواهد بود

محمد مهدی مبارکی محمد مهدی مبارکی 5 روز پیش

اگر اخبار پیرامون بازی Halo Infinite را دنبال کرده باشید، به طور حتم با شایعاتی مبتنی بر دردسترس قرار گرفتن بخش چند نفره بازی به صورت رایگان و اجرای این اثر روی نرخ 120 فریم بر ثانیه رو به رو شده‌اید. حال استودیوی 343 Industries مهر تاییدی بر تمام شایعات زد و رسما اعلام کرد که بخش چند نفره بازی به صورت رایگان دردسترس قرار خواهد گرفت.

این خبر در صفحه رسمی توییتر بازی Halo اطلاع رسانی شد. توییتی که در آن گفته شد:‌ «بازی Halo برای همه است. ما می‌توانیم رایگان بودن بخش چند نفره بازی Halo Infinite برای همه و همچنین پشتیبانی از نرخ 120 فریم بر ثانیه روی ایکس باکس سری ایکس را تایید کنیم. اطلاعات بیشتر در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد.»

اوایل روز گذشته بود که شایعاتی مبتنی بر نرخ فریم بازی و همچنین کاهش شدید مدت زمان صفحه‌های بارگزاری بازی از سوی Smyths Toys لو رفت. البته از بخش چند نفره بازی اطلاعات زیادی دردسترس نیست، اما در رویداد Xbox Games Showcase که چندی پیش برگزار شد، به صورت رسمی قفل بودن نرخ فریم اجرایی بازی روی 60 فریم تایید شد.

به طور حتم این خبر می‌تواند باعث خوشحالی بسیاری از طرفداران بازی شود. به ویژه که چندی پیش شاهد نمایش عجیبی از این بازی بودند. نمایشی که سر و صدا و اعتراضات فراوانی نسبت به سطح گرافیکی آن صورت گرفت. همچنین باعث می‌شود تا بازیکنان بیشتری نیز به جمع بازیبازان این مجموعه اضافه شوند. اثری که نشان داده است در بخش چند نفره توانایی بالایی دارد.

بازی Halo Infinite قرار است در تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی، همزمان با عرضه کنسول ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. البته لازم به ذکر است که این بازی برای دو پلفترم رایانه شخصی و کنسول ایکس باکس وان نیز دردسترس قرار خواهد گرفت.

برچسب ها: Halo Infinite
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:

مطالب مشابه

نظر کاربران

برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید