احتمال برگزاری تورنومنت بازی Halo Infinite در سال 2021

احتمال برگزاری تورنومنت بازی Halo Infinite در سال 2021

مسیر طولانی مجموعه بازی Halo در رقابت‌های Esports، با بازی Halo Infinite ادامه پیدا خواهد کرد، و اکنون به اولین تورنومنت این بازی اشاره‌ای شده است. سرپرست بازی‌های رقابتی این مجموعه، یعنی تاشی (Tashi)، در اکانت توییتر خود اعلام کرد که مایکروسافت به تازگی تاریخ نهایی و مکان اولین رویداد بازی Halo Infinite در رقابت‌های Halo Championship Series را مشخص کرده است.

احتمال برگزاری تورنومنت بازی Halo Infinite در سال 2021

تاشی جزئیات دیگری از این رویداد منتشر نکرد، ولی در تابستان آتی اطلاعات بیشتری در این باره به دست مخاطبان خواهد رسید. همچنین تاشی هشدار داد که ممکن است همه چیز مطابق با نتیجه همه‌گیری ویروس کرونا تغییر کند.

 

خیلی وقت است که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای رقابت‌های Esports بازی Halo Infinite است. در ماه فوریه سال 2020، هنگامی که هنوز این بازی در دست توسعه بود و پاندمی ویروس کرونا به اوج خود نرسیده بود، مایکروسافت از قرارداد بزرگی با Esports Engine برای برگزاری رقابت‌های Halo Championship پرده برداشت.

 

طبق این قرارداد، قرار است تیم Esports Engine با تیم Halo Championship Series خود مایکروسافت و در قالب استودیو 343 Studios همکاری کند. این دو شرکت برای پردازش «عملیات‌های‌ طراحی، قالب و لیگ رقابت‌ها، پخش مسابقات و غیره» همکاری خواهند کرد.

 

آدام اپیسلا (Adam Apicalla)، سرپرست شرکت Esports Engine، به طرزی غیرمستقیم‌تر توییتی در این باره زد. او اشاره کرد: «پای بزرگترین چیزی که طی دوران حرفه‌ای خود بخشی از آن بودم را امضا کردم. بزن بریم سال 2021.» همچنین او در توییت خود به شوخی از ساخت یک هوانوا صحبت کرد.

 

همچنین اپیسلا توییت تاشی در مورد مسابقات رقابتی بازی Halo Infinite را ریتوییت کرده و گفت: «بزن بریم!»

 

پس از تاخیری طولانی، قرار است بازی Halo Infinite برای ایکس باکس وان، ایکس باکس ایکس/اس و رایانه شخصی منتشر شود. همچنین پس از این‌که مایکروسافت اعلام کرد که این بازی را برای همه رایگان خواهد کرد، هیاهوی زیادی در مورد آن ایجاد شد.

برچسب ها: Halo infinite
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.