اطلاعات جدیدی از حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 فاش شد

اطلاعات جدیدی از حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 فاش شد

محمد مسعودی محمد مسعودی
12 ماه پیش

بازی battlefield 2042 با سه حالت چند نفره متمایز عرضه خواهد شد که شامل All Out Warfare، حالت Portal و حالت Hazard Zone است. دو حالت اول به ترتیب مود کلاسیک بازی و دیگری مود خلاقانه این بازی است. اما اطلاعاتی رسمی درباره حالت Hazard Zone داده نشده است. طبق جزئیاتی که توسط ResetEra، یکی از داده‌کاوهای معتبر با آی‌دی @temporyal در توییتر، یافت شده است، ظاهرا این مود بازی شباهت زیادی به بازی Escape from Tarkov دارد.

 

این منبع در شش سری توییت توضیح داده که حالت Hazard Zone تلفیقی از بازی Escape from Tarkov و بازی Hunt Showdown خواهد بود. بازیکنان قبل از سوار شدن به یک هواپیمای کوچک و پرش در نقاط مختلف مپ بازی، با یک صفحه از مختصر جزئیات عملیات روبرو می‌شوند. سپس در‌ آن مناطق بازیکن به جستجوی چیز‌هایی مانند اطلاعاتی از درایو‌های داده یا ماهواره‌های سقوط کرده می‌پردازد. نقشه بازی همچنین شامل نقاطی برای پیدا کردن مهمات و یا تماس رادیویی خواهد بود که بازیکنان به کمک آن می‌توانند نیرو‌های کمکی درخواست کنند. یکی از نقشه‌هایی که از حالت Hazard Zone پشتیبانی می‌کند، نقشه Orbital است. به دلیل کمبود اطلاعات نمی‌توان تایید کرد که چه نقشه‌های دیگری که از این حالت پشتیبانی‌ می‌کنند.

 

شایعه: حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رایگان خواهد بود

 

بازیکنان در حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042، با ربات‌های هوش مصنوعی بازی، که در حال گشت زدن در مناطق با وسیله‌های نقلیه‌ای همچون Jaguar EBRC و HDT Storm هستند، روبرو خواهند شد. این مود شامل Boss Fight هم خواهد بود که در مپ جزو اهداف می‌باشند و شکست دادنشان پاداش‌هایی را به بازیکن می‌دهد. دشمنان در این مود از قابلیت فراخوانی نیروی پشتیبانی برخوردار هستند که می‌توانند چتر‌بازهای زیادی را به صورت پشتیبانی جوخه‌ای و یا تکی، وارد نقشه بازی کنند. 

 

شایعه: حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رایگان خواهد بود

 

بازیکنان با کامل کردن اهداف و وظایف محول شده، ارزی به اسم Hazard Zone Currency را جمع آوری می‌کنند که می‌توان از آن برای توسعه سلاح‌ها، تجهیزات و ارتقا مزایای تاکتیکی استفاده کرد. یکی از این ارتقا‌ها Loadout Insurance است که موجب می‌شود بازیکن پس از ارتکاب اشتباه در بازی و کشته شدنشان، تجهیزات خود را از دست ندهند. این منبع موفق به لیست کردن ۱۲ ارتقا تاکتیکی شده، که افزایش میزان مهمات و یا شروع بازی با زره، در این لیست دیده می‌شود.

 

شایعه: حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رایگان خواهد بود

 

بازی هنگامی به پایان می‌رسد که بازیکنان از منطقه مورد نظر، خارج شوند. این مناطق باید از قبل توسط بازیکنان تصرف و فعال شده باشد تا یک هلیکوپتر به آنجا اعزام شده و بازیکنان را به محلی امن منتقل کند و طبیعتا بازیکنانی که از هلیکوپتر جا می‌مانند، موفق به تخلیه نمی‌شوند. طبق مدارکی که این منبع پیدا کرده، بازیکنان قادر به احیا شدن خواهند بود.

 

شایعه: حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رایگان خواهد بود

شایعه: حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رایگان خواهد بود

 

البته، با اینکه این اطلاعات، توسط یک فرد معتبر جمع‌آوری شده است، ممکن است برخی از این ویژگی‌ها در بازی وجود نداشته باشندند. شایعه دیگری که درباره حالت Hazard Zone پخش شده، رایگان بودن آن است. اما چیزی که از آن اطمینان داریم این است که این حالت، بتل رویال نخواهد بود. هنوز کمپانی EA یا استودیو DICE  درباره شایعات اظهار نظر نکرده‌اند اما قطع به یقین از این حالت قبل از ۲۲ اکتبر (۲۰ام مهر ۱۴۰۰)، که تاریخ انتشار بازی Battlefield 2042 است، رونمایی خواهند کرد.

برچسب ها: Battlefield 2042, Hazard Zone
2 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.