شایعات جدیدی از فصل یک بازی Battlefield 2042 منتشر شد

شایعات جدیدی از فصل یک بازی Battlefield 2042 منتشر شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 2 ماه و 8 روز پیش

اطلاعات جدیدی که از فایل‌های بازی Battlefield 2042 به‌دست آمده، نشان می‌دهد که فصل یک این بازی احتمالا تا سه ماه دیگر منتشر نخواهد شد.


یک کاربر توییتر به‌نام temproyal با بررسی فایل‌های بازی متوجه شده که ماموریت‌های هفتگی پیش فصل این بازی برای 12 هفته دیگر برنامه ریزی شده‌اند. البته ممکن است برخی از این ماموریت‌ها به‌عنوان ماموریت پشتیبانی برنامه ریزی شده باشند و فصل یک این بازی زودتر منتشر شود. در این فایل‌ها جزئیات و نام احتمالی نقشه جدید این بازی برای فصل یک هم دیده می‌شود.

 


فصل یک بازی Battlefield 2042 قرار است یک متخصص جدید، محتوای بیشتر برای حالت Portal و یک نقشه جدید به بازی اضافه کند. پیش از این تصور می‌شد که نام احتمالی نقشه جدید فصل یک Ridge باشد، اما اطلاعات جدید نشان می‌دهند که نام این نقشه به Exposure تغییر پیدا کرده است.


آخرین آپدیت این بازی در سال 2021 به تازگی منتشر شده که تغییراتی مانند حل مشکل ثبت نشدن برخورد تیر به دشمنان و بهبود صدای بازی را در بازی اعمال کرده است. طبق اعلام استودیو DICE، تیم سازنده بازی Battlefield 2042 پس از پایان تعطیلات سال نوی میلادی تلاش خود را برای بهبود بیشتر این بازی ادامه خواهد داد.

 

برچسب ها: Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.