رویداد EA Play – حالت Portal بازی Battlefield 2042 رونمایی شد

رویداد EA Play – حالت Portal بازی Battlefield 2042 رونمایی شد

مهدی سلیمانی مهدی سلیمانی
2 سال و 7 ماه و 8 روز پیش

در جریان رویداد EA Play 2021 بالاخره از سومین حالت چند نفره بازی Battlefield 2042 رونمایی شد. تمرکز این حالت که Battlefield Portal نام دارد، روی مراحل و حالت‌های مختلف ساخته شده توسط بازیکنان خواهد بود.
بخش Portal بازی Battlefield 2042 علاوه بر هر هفت نقشه این بازی، شش محیط خاطره انگیز از بازی‌های قدیمی این مجموعه را هم در دسترس بازیکنان قرار خواهد داد. این شش نقشه Battle of the Bulge و El Alamein از بازی Battlefield 1942، Arica Harbor و Valparaiso از بازی Battlefield: Bad Company 2، Caspian Border و Noshahr Canals از بازی Battlefield 3 خواهند بود.

 


بازی Battlefield Portal حالت‌های مختلفی مانند Conquest، Rush و Team Deathmatch را از این عناوین قدیمی، به صورت از پیش طراحی شده در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد. این حالت هم مانند دیگر حالت‌های بازی، از ۱۲۸ بازیکن روی رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس پشتیبانی می‌کند. تعداد بازیکن‌های همزمان هر بازی روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، ۶۴ نفر خواهد بود.
ویژگی‌ای که Portal را از دیگر حالت‌های بازی متمایز می‌کند، امکان شخصی سازی کامل سرور‌های بازی، با بیش از ۴۰ نوع اسلحه، ۴۰ نوع وسیله نقلیه و ۳۰ نوع ابزار جنگی متفاوت از سه دوره جنگی متفاوت است. تمامی سلاح‌ها، وسایل نقلیه و ابزار جنگی بازی Battlefield 2042 هم در این حالت حضور خواهند داشت.
علاوه بر متخصص‌ها (Specialists) از بازی Battlefield 2042، شخصیت‌های بازی‌های قدیمی این مجموعه از هفت ارتش مختلف برای انتخاب بازیکنان در دسترس خواهند بود. ارتش سه کشور ایالات متحده، بریتانیا و آلمان از بازی Battlefield 1942، ارتش ایالات متحده و روسیه از بازی Battlefield: Bad Company بار دیگر در بخش چند نفره این مجموعه حضور خواهند داشت.

 

تمام موارد ذکر شده، از طریق ابزار ساخت مخصوص Portal به بازیکنان ارائه می‌شوند. با استفاده از این ابزار، بازیکنان می‌توانند تمامی جزئیات لابی مورد نظر خود را با قوانین شخصی سازی شده مخصوص خودشان طراحی کنند. اندازه نقشه‌ها، اسلحه‌های مجاز، ابزار آلات در دسترس و وسایل نقلیه قابل استفاده از تمامی دوره‌های تاریخی در این حالت وجود خواهند داشت و هیچ محدودیتی برای استفاده همزمان از جنگ افزارهای چند دوره زمانی مختلف در یک لابی وجود نخواهد داشت. البته بازیکنان امکان ایجاد تغییر در نقشه‌های بازی را نخواهند داشت و آزادی عمل این حالت تنها به طراحی حالت‌های مخصوص هر مسابقه محدود می‌شود.
بازی Battlefield 2042 در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد. نسخه‌های نسل هشتمی این بازی با قیمت ۶۰ دلار و نسخه‌های نسل نهمی، با قیمت پایه ۷۰ دلاری عرضه خواهند شد. حالت چهارم و آخر این بازی هم که Hazard Zone نام دارد، در ماه‌های پیش رو و پیش از عرضه بازی به شکل کامل رونمایی خواهد شد.
 

برچسب ها: Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.