اطلاعاتی در رابطه با فصل ابتدایی بازی Battlefield 2042 منتشر شد

اطلاعاتی در رابطه با فصل ابتدایی بازی Battlefield 2042 منتشر شد

محمدجواد عبداللهی‌ پور محمدجواد عبداللهی‌ پور
2 سال و 6 ماه و 13 روز پیش

بازی Battlefield 2042 مدتی است که منتشر شده و نتوانسته انتظارات طرفداران را برآورده کند. متأسفانه بازی Battlefield 2042 از مشکلات فنی، باگ‌های متعدد، نبود انسجام در کلیت گیم پلی و بسیاری از مشکلات دیگر رنج می‌برد. در این میان استودیو DICE سخت در تلاش است تا بتواند مشکلات پیش آمده را رفع کرده و بازی را به بهترین حالت ممکن برساند. متأسفانه تا به حال آن‌ها موفق به انجام این کار نشده‌اند، اما ممکن است در اوایل سال 2022 همه‌چیز برای بازی Battlefield 2042 تغییر کند. چرا که استودیو DICE قصد دارد فصل ابتدایی این بازی را در اوایل سال بعد آغاز کند.

 

خوشبختانه همین که می‌دانیم بازی‌های سری Battlefield معمولا در ابتدای عرضه، چندان مناسب نیستند و به مرور بهبود پیدا می‌کنند، می‌توانیم برای بازی Battlefield 2042 نیز امیدوار باشیم. مخصوصا با محتویاتی که مشخص شده است به زودی برایش عرضه خواهد شد. از اولین محتویات جدیدی که بازی در فصل یک به خود خواهد دید، زمین مبارزه و نقشه جدید خواهد بود.

 

به گزارش رسانه GameSpot، شرکت EA و استودیو DICE قصد دارند نقشه جدیدی با نام Exposure را در فصل ابتدایی بازی Battlefield 2042 به آن اضافه کنند. اینطور که پیداست این نقشه جدید قرار است تجربه‌ای کاملا جدید و خاص را به بازیکنان ارائه دهد. آن‌ها در رابطه با این نقشه اینگونه توضیح داده‌اند:

«نقشه جدید، طراحی زمین‌های مبارزه را به سطحی جدید خواهد برد.»

سازندگان بازی Battlefield 2042 اطلاعات دیگری در رابطه با این نقشه به اشتراک نگذاشته‌اند و اطلاع داده‌اند که در زمان مشخص جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

از جمله قابلیت‌های دیگری که بازی Battlefield 2042 به زودی به خود خواهد دید، قابلیت بازی‌سازی به صورت موقت خواهد بود. اینطور که پیداست بازیکنان می‌توانند به دلخواه در بازی Battlefield 2042 بازی‌هایی بسازند که تعداد بازیکنانی متفاوت داشته باشد.اما این بخش به صورت آزمایشی فعال خواهد شد و مدت زمان محدودی در دسترس خواهد بود. نکته جالب در رابطه با این حالت این است که به بازیکنان اجازه می‌دهد مبارزات را محدود کرده و تعداد بازیکنان فعال را در یک دست از بازی به 64 نفر کاهش دهند. بدون شک سازندگان در حال تست کردن این حالت هستند و پس از دریافت بازخورد‌های مرتبط برای کلیت بازی تصمیمی جدید خواهند گرفت، جرا که بسیاری از بازیکنان از تعداد 128 بازیکنان در یک دست ناراضی هستند و اشاره می‌کنند که هرج و مرج در بازی بسیار زیاد است. این ماد محدود تنها برای کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر‌های شخصی فعال خواهد شد.

 

جالب است بدانید دلیل این موضوع این است که تعداد بازیکنان 64 نفر، برای کنسول‌های نسل هشتم برنامه ریزی شده است و تعداد 128 بازیکن یک قابلیت جدید برای بازی بود که سازندگان مانوور زیادی روی آن دادند. متأسفانه در حال حاضر این حالت نتوانسته تاثیرگذار و راضی کننده باشد.

 

شرکت EA نقشه‌های جدیدی برای سری Battlefield در سر دارد و با وسیع کردن این عنوان و سپردنش به چند استودیو قصد دارد مسیری جدید را برایش شکل دهد. در حال حاضر هم می‌دانیم مدیریت سری Battlefield به وینس زامپلا (Vince Zampella) واگذار شده است.

 

با توجه به شایعات اخیر و صحبت‌های جدید تام هندرسون، به نظر می‌رسد عنوان بعدی در سری Battlefield یک بازی قهرمان محور باشد که هیچ شباهتی به نسخه‌های سابق سری نخواهد داشت.

 

بازی Battlefield 2042 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر‌های شخصی در دسترس است.

طبق اطلاعات رسمی بازی در هفته اول 4.23 میلیون نسخه فروش داشته است.

برچسب ها: Battlefield 2042
0 نفر این پست را پسندیده اند. این مطلب را به اشتراک بگذارید:
مطالب مشابه
مشاهده موارد بیشتر
محصولات مرتبط
نظر کاربران
برای ارسال دیدگاه ابتدا باید وارد شوید.